Опис об’єкта

Багатофункціональний житловий комплекс «INTERGAL CITY» розташований в самому серці столиці, на Печерську, на вул. Старонаводницькій.

Унікальне місто майбутнього – новітній комплекс бізнес-класу – стане в один ряд з надсучасними світовими зразками.

У цій будові оригінально все:  сміливе використання білого кольору, форма корпусів, ніби нарізана на сегменти, організація відкритих вільних просторів в інтер’єрі, заповнених світом, повітряні містки, які поєднають каскадні зелені тераси. Білосніжні фасади унікальної форми подарують архітектурному ансамблю відчуття невагомості і безмежності.

ЖК «INTERGAL CITY» органічно поєднає всі сфери сучасного життя: житловий комплекс, торговельно- розважальний центр та бізнес-центр. Відтак модерністський стиль їх виконання приверне увагу  та переверне уявлення про сучасну архітектуру.

Футуристична елегантність комплексу дозволить розмістити у його вежах елітні житлові апартаменти та пентхауси. З них відкриються неосяжні краєвиди на центральну частину міста, Києво-Печерську Лавру, зелені схили та Дніпро.

В комплексі розташується сучасний бізнес-центр з відкритими терасами та зонами відпочинку просто неба. Торговельно-розважальний центр з галерею бутиків, розкішний SPA-центр з басейном, фітнес-центр з тренувальними залами, низка кафе та ресторанів, – до послуг мешканців комплексу будуть всі можливості сучасного стилю життя.

Тут розміститься просторий підземний паркінг,  а також гостьова парковка відкритого типу для мешканців та власників комерційної нерухомості.

Ультра-комфортні умови проживання підтримуватиме розвинена інфраструктура поруч. Діти зможуть отримувати дошкільну та середню освіту в приватних закладах, розташованих на території комплексу, а для активного дозвілля чудово підійдуть Наводницький парк та  Ботанічний сад .

Майбутнє  – це «INTERGAL CITY»!
INTERGAL CITY
INTERGAL CITY

Галерея

Контакти

Центральний офіс
вул. А. Барбюса, 28Б
+38 (044) 220-10-22
info@intergal-bud.com.ua
ic@intergal.com.ua
Графік роботи
центрального офісу
ПН-ПТ: 09:00-19:00
СБ-НД: 10:00-17:00