Back

«Інтергал-Буд» лауреат Національного рейтингу якості товарів і послуг «Зірка Якості»

Компанії «Інтергал-Буд» присвоєно звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ 2020» за версією Національного рейтингу якості товарів і послуг «Зірка Якості». Це почесне звання компанія отримує не в перше — лауреатом рейтингу компанія ставала у 2018 році.

«Вдячні організаторам рейтингу за увагу до діяльності нашої компанії. Отримувати нагороди від національних проєктів завжди почесно та вдвічі приємно, адже це свідчення масштабності впливу нашої діяльність на економіку країни. Ми будуємо як у великих містах, так і в менших, розвиваючи їхню інфраструктуру та надаючи можливість більшій кількості родин втілити свою заповітну мрію, — придбати якісне власне житло. На початку березня ми стали першим девелопером, який приєднався до державної Програми «Доступна іпотека 7%», тож ще більше українців отримали шанс на покращення житлових умов. Сьогодні вже 9 наших комплексів у Києві, Житомирі, Львові та Чернівцях працюють за Програмою і ми й надалі плануємо розширяти їхній перелік» — прокоментувала Анна Лаєвська, комерційний директор компанії «Інтергал-Буд».     

Головна мета рейтингу — визначити й показати суспільству справжніх лідерів у сфері виробництва високоякісних вітчизняних товарів та послуг на території Україні, сприяти суспільному визнанню цих підприємств.

Рейтинг складається на базі офіційних даних Державних статистичних органів України, і виключає вплив людського фактора в прийнятті рішення. Це єдина в Україні система — неупереджена, комплексна, об'єктивна, прозора, що визначає лідерів, які досягли переваги в бізнесі на основі принципу ранжування показників діяльності підприємства за звітний період (рік) серед всіх суб'єктів господарювання незалежно від форм власності.

Other publications