Back

50 кращих бізнес-ідей 2020–2021 років: нагородження переможців

23 липня відбулося оголошення переможців конкурсу «Топ-50 бізнес-ідей 2020–2021 років», який будівельна компанія «Інтергал-Буд» провела у партнерстві з онлайн-медіа MC.today.

Захід з нагоди оголошення переможців пройшов відразу на двох локаціях: на будівельному майданчику одного з кращих столичних ЖК бізнес-класу CITY HUB відбулося урочисте нагородження переможців, а опісля у залі конференц-холу «Оазис» гості свята взяли участь в нетворкінгу з мотиваційними спікерами.

Гості заходу були неабияк здивовані першою локацією, адже переважна більшість з них ніколи не були на будівництві житлового комплексу. Організатори ж церемонії зробили все, аби відвідувачі почували себе в безпеці та отримали якомога більше позитивних емоцій. Червона доріжка, яскраво оформлена сцена та по-справжньому будівельний антураж навколо стали головною родзинкою вечора.    

На захід були запрошенні усі 50 конкурсантів зі всієї України. Завітали на церемонію нагородження й члени журі: Анна Лаєвська, комерційна директорка компанії «Інтергал-Буд», Артем Макеєв, керівний партнер та CEO Unit School of Business та Іцхак Пінтосевич, почесний професор бізнес-школи «Cинергія» та президент Міжнародної асоціації коучів IPACT.

Отже, переможцями конкурсу стали:

3 місце: Олена Сосєдка з бізнес-ідеєю відкритої екосистеми для створення фінансових проєктів, навіть банків.

2 місце: Тетяна Скорнякова та Сергій Шелест з бізнес-ідеєю: пристрій для дезінфекції повітря в салоні краси та вдома.

1 місце: Андрій Буренок, з бізнес-ідеєю: школа маркетингу tripmydream Academy.

Андрій Буренок також отримав спеціальний приз — менторську зустріч з Іцхаком Пінтосевичем.

Нагадаємо, що переможців конкурсу обирали на основі результатів читацького голосування, думки експертів та редакції. Повний перелік конкурсантів з місцями, які вони посіли в результаті голосування, дивіться в матеріалі онлайн-медіа MC.today.

Неочікуваним сюрпризом стали додаткові подарунки від бізнес-школи Unit School of Business та Іцхака Пінтосевича, які вирішили відзначити ще двох конкурсантів. Їхні бізнес-ідеї не стали переможними, але вразили актуальністю та рівнем виконання. Так, Анна і Борис Каплун, власники виробництва рекламних конструкцій Cowboy-Art, отримали менторську зустріч з Іцхаком Пінтосевичем. А Олександра Деньженко, співзасновниця компанії BioRestore, отримала грант на 2 місяці навчання в Unit School of Business за програмою BUILD.

У другій частині заходу, яка проходила у форматі нетворкінгу, гості послухали виступи спікерів, які поділилися власним досвідом з пошуку та реалізації бізнес-ідей. Виступили Артем Макеєв, керівний партнер та CEO Unit School of Business, переможець конкурсу Андрій Буренок, співзасновник туристичного сервісу tripmydream, керівник компанії супутникового телемовлення Viasat Україна, та конкурсант Ігор Степанов, автор курсів для дітей.

Була присутня на заході й знімальна група каналу ICTV, яка підготувала сюжет про подію:

Other publications