Back

Анна Лаєвська: Наразі відновлено будівництво 300 тис кв.м

Ресурс DOM.RIA взяв інтерв'ю у представників кількох будівельних компаній, з метою з'ясувати, що наразі відбувається з ринком первинної нерухомості та з якими проблемами, спричиненими війною, зіштовхнулись забудовники. В одній з таких розмов взяла участь Анна Лаєвська, комерційна директорка «Інтергал-Буд».

Один з ключових кризових факторів, який є спільним для всіх представників галузі, — це брак будівельних матеріалів. «Основні виробники поки що не відновили свої виробничі потужності і матеріалів не вистачає. Водночас дуже стрімко зросли ціни, вартість деяких позицій — у два-три рази. Так само і вартість робіт. Тут теж відчувається дефіцит. Частину генпідрядних та підрядних організацій неможливо залучити до робіт. Все це впливає і на темпи будівництва, і на кількість об'єктів, роботи на яких можна поновити», — зазначила Анна Лаєвська у розмові з DOM.RIA.  

Попри все, як повідомила комерційна директорка «Інтергал-Буд», компанія продовжує свою діяльність. Спершу було відновлено будівництво проєктів, розташованих на заході України, а віднедавна розпочались роботи і на об'єктах в столиці.

«Мова йде про сім житлових комплексів, один з яких розташовано у передмісті Києва, в селищі Гатне. Це об'єкти приблизно на 300 тис кв.м житлової площі», — зауважила Анна Лаєвська. 

Окрім того, розмова стосувалась підтримки Збройних Сил України та сил Територіальної оборони, яку здійснює компанія. Зокрема, комерційна директорка розповіла, як «Інтергал-Буд» з перших днів повномасштабного вторгнення постачала матеріали та техніку для будівництва оборонних конструкцій. Згодом фокус допомоги змістився на гуманітарні потреби: це і закупівля продуктів харчування, і медичних засобів та ліків.

З повною версією інтерв'ю ви можете ознайомитись за посиланням.  


Other publications