Back

Динаміка будівництва станом на 1 липня 2021 року

Шановні покупці, пропонуємо до вашої уваги динаміку будівництва наших житлових комплексів станом на 1 липня 2021 року. Наші об’єкти будуються зі стабільно високою динамікою, а це 2-3 поверхи моноліту, тож залюбки розкажемо вам про роботи, які були зроблені за червень.

ЖК Sky Avenue, адреса: вул. Народного Ополчення, 3

У комплексі зводяться 6 житлових будинків на 16 поверхів кожний. Наразі триває будівництво першого будинку, який складається з п’яти секцій. Стартували продажі квартир у будинку №2.

Секції №1, 2

Монтаж та пусконалагодження ліфтів виконано на 50%. Роботи з влаштування фасадів та віконних конструкцій наближаються до фінішної прямої. Оздоблення (без ремонту квартир) виконано на понад 95%. Встановлення дверей та вертикальної гідроізоляції підвальної частини триває. Тривають й роботи з влаштування каркаса вхідних груп (85%) та прокладання інженерних мереж (понад 65%).

Секції №3, 4, 5

Триває влаштування вертикальної гідроізоляції підвальної частини та улаштування стін й перегородок з цегли. Монтаж віконних конструкцій виконано на 70%, а прокладання інженерних систем на 45%. Тривають роботи з оздоблення (без ремонту квартир) та монтаж й пусконалагодження ліфтів, відсоток виконання — 35. Покрівлю влаштовано на понад 35%.

Паркінг

Роботи на паркінгу тривають — будівельники влаштовують котлован (виконано на 85%), встановлюють фундаментну плиту (виконано на 85%) та монолітний каркас (виконано на майже 85%).

ЖК «Теремки», адреса: вул. Академіка Заболотного, 15

Житловий комплекс «Теремки», розташований у Голосіївському районі в оточенні лісу та парків, складатиметься з 5-ти будинків. Наразі тривають роботи у 7, 8, 9, 10 секціях будинку №3 та у 11, 12, 13 та 14 секціях будинку №4, а також облаштовують підземний паркінг.

4 черга: Секція №7

Завершили монтаж віконних конструкцій з 2-го по 25-й поверх. Завершили штукатурку стін у квартирах з 2-го по 25-й поверх. Виконується стяжка підлоги з 2-го по 23-й поверх. Виконують роботи з монтажу ліфтів — 70%. Оздоблення МЗК виконане на 25%.

4 черга: Секція №8

Завершили монтаж віконних конструкцій з 2-го по 25-й поверх. Завершили штукатурку стін у квартирах з 2-го по 25-й поверх. Виконали стяжку підлоги з 2-го по 25-й поверх. Виконують роботи з монтажу ліфтів — 70%. Оздоблення МЗК виконане на 25%.

4 черга: Секція №9

Завершили штукатурку стін у квартирах з 2-го по 25-й поверх та виконали стяжку підлоги з 2-го по 25-й поверх. Виконуються роботи з монтажу ліфтів (70%), утеплення фасадів (90%) та фарбування фасадів (90%). Виконується оздоблення місць загального користування (45%).

4 черга: Секція №10

Завершили штукатурку стін у квартирах з 2-го по 25-й поверх. Виконується стяжка підлоги з 2-го по 23-й поверх. Виконуються роботи з утеплення фасадів (90%) та їхнього фарбування (90%). Роботи з монтажу ліфтів виконані на 70%, а з оздоблення МЗК на 45%.

5 черга: Секції 11

Виконується перекриття вертикальних елементів 1-го та 2-го поверхів — 10%.

5 черга: Секції 12

Виконується перекриття вертикальних елементів 1-го поверху — 5%.

5 черга: Секції 13

Виконується влаштування цоколя — 50%.

5 черга: Секції 14

Виконується влаштування цоколя — 20%.

Підземний паркінг

Виконується заливка стяжки підлоги паркінгу (60%). Роботи з гідроізоляції паркінгу виконані на 80%.

ЖК «Лук’янівський каскад», адреса: вул. Половецька, 4

Житловий комплекс «Лук’янівський каскад» — концептуальний багатосекційний будинок бізнес-класу з продуманою інфраструктурою на прилеглій території. До складу комплексу увійде один будинок на 259 квартир, який складатиметься з 3 секцій зі змінною поверховістю: 14, 16 та 21 поверх.

Виконано шпунти на будівельному майданчику – 70%. Виконано шпунтування інженерних мереж. Розпочато влаштування котловану.

ЖК «Озерний гай Гатне», адреса: с. Гатне, вул. Свободи, 1

У комплексі заміського формату побудують 47 будинків. Наразі готові 7 будинків, у процесі будівництва ще 4. Особливістю комплексу є малоповерховість забудови — 4, 6, 7, 8, 9 та 10 поверхів.  

Будинок №7

Прокладання внутрішніх мереж виконано на понад 70%, а зовнішніх на понад 95%. На фінальній стадії облаштування покрівлі та монтаж ліфтів. Фасадні роботи досягли 90%. Тривають роботи з облаштування прибудинкової території (30%) та штукатурення стін (40%). Стартували роботи зі стяжки підлоги — 15%.

Будинок №8

Будинок повністю готовий. Облаштування прибудинкової території майже завершене.

Будинок №43

Закінчуються роботи з облаштування покрівлі, фасаду та монтажу ліфтів. Оформлення місць загального користування виконано на 95%. Тривають роботи у квартирах з ремонтом та облаштовують прибудинкову територію.

Будинок №42

Стяжка підлоги, штукатурення стін, фасадні роботи та оформлення місць загального користування на завершальній стадії. Облаштування прибудинкової території — 90%.

Школа

Облаштування покрівлі становить 80%. Прокладка зовнішніх мереж на завершальній стадії, а прокладка внутрішніх виконана на 60%. Фасадні роботи виконані на 40%, штукатурення стін на 85%, стяжка підлоги на 70%. Стартували роботи з облаштування прибудинкової території.  

ЖК «Паркові Озера», адреса: вул. Воскресенська, 2а

Нові «Паркові Озера» розташовані поряд з парком «Перемога». У межах проєкту зведуть чотири житлових будинки, розташованих на стилобаті. Секції №1 та №4 матимуть 24 поверхи, секція №2 — 17 поверхів, секція №3 — 25.

Секція №1   

Зведення монолітного каркаса виконано на 45%. Триває встановлення вертикальних елементів 11-го поверху.

Секція №2   

Тривають роботи над монолітним каркасом будівлі — виконано на 20%. Триває встановлення вертикальних елементів 4-го поверху.

Секції №3

Стартувало зведення монолітного каркаса. Триває встановлення вертикальних елементів 1-го поверху.

Секція №4   

Активно ведуться роботи із влаштування монолітного каркаса. На разі відбувається встановлення вертикальних елементів 3-го поверху.

Тривають роботи з облаштування стилобатної частини комплексу.

Паркінг

Влаштування пальового поля — 45%, влаштування фундаментної плити — 35%.

ЖК «Нивки-Парк», адреса: просп. Перемоги, 67

На території житлового комплексу сімейного типу, розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро, зведуть 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів. П’ять перших черг вже побудовано, в роботі знаходяться ще стільки ж. 

Будинки №7 та №8

Тривають роботи з чистового оздоблення квартир з ремонтом.

Будинок №12

Секція Г

Встановлено віконні конструкції на рівні 17-го поверху. Виконуються роботи з облаштування покрівлі та фасаду. Виконується штукатурення на 17-у поверсі. Тривають роботи з чистового оздоблення стель з 2-го по 16-й поверх.

Секція І

Виконуються роботи з влаштування покрівлі та фасаду. Виконуються роботи з чистової обробки стель з 2-го по 16-й поверх.

Секція Е

Виконуються роботи з влаштування покрівлі та фасаду. Виконуються роботи з чистової обробки стель на з 2-го по 16-й поверх.

Секція Б

Виконуються роботи з влаштування покрівлі та фасаду.

Будинок №11

Секція Ж

Виконуються роботи з прокладання внутрішньої інженерії, влаштування покрівлі та фасаду. Штукатурка виконується на 11 та 13 поверхах.

Секція І

Виконуються роботи з прокладання внутрішньої інженерії, влаштування покрівлі та фасаду.

Будинок №9

Секції А та Б

Виконуються роботи з влаштування монолітного фундаменту.

Будинок №10

Секція Б: влаштування монолітного каркаса 13-го поверху. В роботі кладка стін з 4-го по 6-й поверх.

Секція Г*: влаштування монолітного каркаса 11-го поверху. В роботі кладка стін з 4-го по 6-й поверх.

Секція Г: влаштування монолітного каркаса 13-го поверху. В роботі кладка стін з 5-го по 6-й поверх.

Секція Е: влаштування монолітного каркаса 12-го поверху. В роботі кладка стін з 5-го по 7-й поверх.

Дитячий садок

Стяжка на поверхах будівлі виконана, підвальна частина — в роботі. Чистова обробка ведеться на 1-у поверсі та у підвалі. Триває прокладання інженерних мереж на 1-у поверсі та у підвалі.

ЖК «Академ-Квартал», адреса: пров. Приладний, 10

Триває будівництво I-ої черги комплексу, яка складається з 3 будинків на 24 поверхи кожний. Будинки №1 та №2 завершені, триває заселення мешканців у квартири.

Будинок №3

Влаштування монолітного каркаса здійснюється на рівні 17-го поверху. Влаштування стін й перегородок відбувається на рівні 9-го поверху. Тривають роботи з влаштування вентиляційних каналів та збірних сходів. Роботи з влаштування гідроізоляції та утеплення підвальної частини будівлі підходять до фінішної прямої. Триває монтаж віконних та дверних металопластикових конструкцій — відсоток виконання 25.

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г

«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №6, 7, 8 та 9, які знаходяться у процесі будівництва.

Будинок №6

Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса на рівні 19-го поверху. Проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли на 10-у поверсі. Тривають роботи з влаштування каркаса вхідних груп.

Будинок №7

Влаштовано монолітний каркас на рівні 24-го поверху. Триває влаштування стін та перегородок із цегли на рівні 22-го поверху. Тривають роботи з монтажу віконних конструкцій на рівні 16-го поверху. Стартували роботи з прокладання систем водопостачання, каналізації, опалення, продовжуються штукатурення та влаштування покрівлі. 

Будинок №8

На фінішній прямій роботи з монтажу віконних конструкцій. Триває влаштування водопостачання та каналізації — виконано на 90%. Завершується штукатурка стін. Влаштування стяжки виконане на 60%, а прокладання систем електропостачання на 95%. Улаштування покрівлі виконано на понад 90%. Тривають роботи з прокладання систем опалення — виконано на 70%. Продовжуються роботи з встановлення дверей — виконано на 55%.

Будинок №9

Завершили влаштування котловану. 

ЖК «Голосіївський», адреса: вул. Васильківська, 37

Новий проєкт бізнес-класу компанії «Інтергал-Буд». На території 1,1398 га зведуть 2 будинки висотністю у 25 поверхів. Розташований об’єкт в одному з найрозвиненіших та найзеленіших районів Києва — Голосіївському.

Будинок №1

Секція 1

Виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів 3-го поверху та роботи з влаштування кладки цокольного поверху — 80%.

Секція 2

Виконуються роботи з влаштування плити перекриття над 3-м поверхом та роботи з влаштування кладки цокольного поверху — 60%.

Секція 3

Виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів 4-го поверху та роботи з влаштування кладки цокольного поверху — 90%.

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10

Проєкт складається з двох будинків висотою у 20 та 21 поверх. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 300 машиномісць.

Будинок №1

Секція №1

Триває встановлення вертикальних конструкцій 18-го поверху. Розпочато мурування стін 15-го поверху. Влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів виконано на понад 65%. Тривають електромонтажні роботи. 

Секція №2

Встановлені вертикальні конструкції 19-го поверху. Виконується мурування стін 15-го поверху. Влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів виконано на 70%. Тривають електромонтажні роботи. 

Будинок №2

Тривають підготовчі роботи під будівництво.

Паркінг

Тривають роботи з влаштування пальового поля.

Нагадуємо, що «Інтергал-Буд» за власний кошт проводить реконструкцію дощового колектора на вул. Кудряшова.

ЖК «Причал 8», адреса: вул. Канальна, 8

На території житлового комплексу будують 2 будинки. Особливістю комплексу «Причал 8» є розташування біля водойми та наявність облаштованої набережної й власного пляжу.

Будинок №1

Секція №1

Завершується монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи. Будівельники майже закінчили оздоблювати місця загального користування та спеціальних приміщень. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем виконано на понад 85%.

Секція №2

Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів виконані на понад 95%. Роботи з оздоблення місць загального користування та спеціальних приміщень на завершальному етапі. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем виконано на понад 95%.

Секція №3

Будівельники продовжують влаштовувати покрівлю (90%) та фасади (понад 90%). Триває прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконані на 80%. Монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування виконаний на 95%. Стартували роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів.

Секція №4

Тривають роботи з влаштування покрівлі (90%) та фасадів (понад 80%). Оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконане на 80%. Системи внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежної безпеки влаштовані на понад 80%. Монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування виконаний на понад 85%. Стартували роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів.

Секція №5

Проведення кладки стін триває на рівні 19-го поверху. Монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування триває. Стартували роботи з влаштування покрівлі, систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем.

Секція №6

Влаштування моноліту 20-го поверху та кладка стін на рівні 16-го поверху.

Секція №7

Влаштування моноліту на рівні 14-го поверху та проведення кладки стін на рівні 10-го поверху.

Паркінг

Влаштування монолітного каркаса (1 частина) виконане на 95%. Влаштування монолітного каркаса (2 частина) — на понад 85%. Тривають роботи з улаштування систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежної безпеки.

Будинок №2

Секція №8

Влаштування гідроізоляції, утеплення підвальної частини будівлі виконане на 20%. Розпочато влаштування монолітного каркаса вище нуля.

Секція №9

Стартувало влаштування монолітного каркаса вище нуля.

Секція №10

Влаштування котловану виконане на 95%. Влаштування монолітного каркаса нижче нуля — 95%, вище нуля — понад 5%.

ЖК INTERGAL CITY, адреса: вул. Старонаводницька, 16Б

INTERGAL CITY — унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке не має аналогів в Україні. Багатофункціональний житловий комплекс матиме 5 веж поверховістю до 25 поверхів.

На вежі «А» виконуються роботи з цегляної кладки стін з 6-го по 7-й поверх. Розпочато роботи з монтажу віконних алюмінієвих конструкцій з 3-го до 9-й поверх.

На вежі «Б» тривають роботи з цегляної кладки внутрішніх стін.

На вежі «В» продовжуються роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж, а також роботи з влаштування покрівлі.

На вежі «Г» тривають роботи з монтажу віконних алюмінієвих конструкцій з 3-го по 25-й поверх та монтажу навісних вентильованих фасадів. Виконуються роботи з кладки цегли з 1-го по 21-й поверх. Продовжуються роботи з освітлення фасаду.

На вежі «Д» виконуються монтажні роботи вертикальних елементів 10-го поверху.

Тривають роботи з будівництва стилобату.

Житлові комплекси компанії «Інтергал-Буд» зростають щодня. Ми працюємо задля того, аби мрії наших покупців про власне житло здійснювалися швидше. «Інтергал-Буд» — надійна будівельна компанія, яка працює для людей!


Other publications