Господарський суд Одеської області визнав земельну ділянку, на якій планується зведення рекреаційного комплексу La Mer, законною власністю компанії «Інтергал-Буд»

  • 27/05/2021

27 травня Господарський суд Одеської області визнав земельну ділянку, на якій планується зведення рекреаційного комплексу La Mer, законною власністю компанії «Інтергал-Буд». Земля була куплена ще у 2005 році в ході прозорого аукціону, який проводила місцева влада. Компанія заплатила за ділянку понад 3 млн дол., які пішли у міський бюджет та були використані владою в інтересах містян.   

Всі ці роки компанія сплачувала у бюджет Одеси земельний податок. За цей час компанією була  розроблена концепція освоєння ділянки, виготовлено проєкт забудови й отримана уся необхідна дозвільна документація. Варто зазначити, що під час розробки проєкту відведення земельної ділянки для аукціону, управлінням  екології Одеської міської ради було видано висновок про те, що ділянка не потрапляє до прибережної стометрової зони.

Отже, попри маніпуляції фактами та тотальну брехню навколо справи, правосуддя та здоровий глузд перемогли! Обіцяємо, що роботи на ділянці незабаром відновляться. Спочатку ми закінчимо роботи з укріплення аварійних схилів, а згодом розпочнеться будівництво амбітного та першого в Одесі проєкту компанії «Інтергал-Буд» — рекреаційного комплексу La Mer. Ми впевнені, що він прикрасить місто та залучить до Південної Пальміри ще більше інвесторів — туристів, бізнесменів та політиків.