«Інтергал-Буд» розпочав другий етап реконструкції частини парку «Нивки»

  • 21/04/2021

З настанням тепла компанія «Інтергал-Буд» приступила до виконання другого етапу реконструкції частини парку «Нивки».

Поруч з відновленою в рамках першого етапу реконструкції територією, розпочалися роботи з встановлення сучасних дитячих майданчиків. Тут облаштують декілька секторів з гойдалками та атракціонами для діток від 3 до 6 років та діток від 7 і до 12. Окрема увага буде приділена інклюзивному сектору для діток з особливими потребами.

На початку робіт з реконструкції парку «Нивки» міська влада презентувала детально прописаний план робіт, який містив у собі роботи з очищення озер, встановлення лавок та урн, відновлення зелених насаджень тощо.

«Компанія «Інтергал-Буд» запропонувала свою участь в реалізації проєкту, адже поряд будується житловий комплекс «Нивки-Парк» і нам дуже хотілося організувати для мешканців комплексу комфортну зелену територію поруч. Але, на жаль, окрім тих робіт, які провела та проводить наша компанія, ніхто нічого майже не зробив — було проведено лише очищення водойм» — зазначив Олександр Матюха, керівник відділу дизайну компанії «Інтергал-Буд».      

В реалізованій першій частині проєкту компанія встановила вхідну перголу та лави, влаштувала 2 500 м2 тротуарної плитки. Восени 2020-го року встановили ексклюзивні мультимедійні «розумні» лави з зарядними пристроями для гаджетів та можливістю прослуховування легендарних пісень про Київ.