«Інтергал-Буд» став спонсором святкового містечка «Миколай приймає друзів»

  • 21/12/2020

Будівельна компанія «Інтергал-Буд» стала спонсором святкового містечка «Миколай приймає друзів», розташованого поблизу Офісу Глави держави. Майданчик працюватиме весь період новорічних свят з 10:00 до 21:00 без вихідних. На його території розташована ковзанка, карусель, резиденція Святого Миколая, святкові фотозони та новорічний ярмарок зі смаколиками та сувенірами.

На відкриття містечка, яке відбулося 18 грудня, напередодні Дня святого Миколая, завітав й Президент України Володимир Зеленський з дружиною Оленою. Президент зазначив, що площа на вулиці Банковій вже другий рік поспіль дарує українцям свято, тож це стає приємною традицією.

Гостей, які того вечора зібралися на площі біля Офісу Президента, привітали з прийдешніми святами артисти, виконавши «Щедрик», а Святий Миколай запалив на ялинці святкові вогні.

«Наша головна мета — підтримати українців у ці нелегкі часи та подарувати їм більше святкового настрою, тож ми з радістю відгукнулися на пропозицію взяти участь у створенні містечка» — зазначив Дмитро Спітковський, генеральний директор групи компаній «Інтергал-Буд».