Back

Мебльовані квартири з дизайнерським ремонтом від компанії «Інтергал-Буд»

Минулого літа компанія «Інтергал-Буд» оновила лінійку квартир з ремонтом та запропонувала споживачам три сучасних стилі дизайну: мінімалізм, сучасна класика та скандинавський. Сьогодні ж компанія додала нову неймовірну опцію — можливість придбати квартиру не лише з дизайнерським ремонтом та кухонним гарнітуром, а й з меблями та навіть шторами!     

Отже, наразі покупці мають на вибір три варіанти придбання квартири з ремонтом:

•   Квартира з чистовим ремонтом, освітлювальними приладами, електрофурнітурою, робочою поверхнею на кухні та повністю оснащеним санвузлом — $250 м2 (еквівалент в грн на день оплати, вартість вказана станом на 31 березня 2021 року);

•   Кухонний гарнітур з вбудованою технікою у квартирі з ремонтом — $3 500 (еквівалент в грн на день оплати, вартість вказана станом на 31 березня 2021 року);

•   НОВИНКА! Квартира з ремонтом, меблями та шторами. Все, що треба для життя! — $500 м2 (еквівалент в грн на день оплати, вартість вказана станом на 31 березня 2021 року).

«У 2014 році компанія «Інтергал-Буд» першою серед українських забудовників запропонувала покупцям квартири з ремонтом. За висновками наших експертів, ремонт від забудовника дешевший. Ми порахували та зрозуміли, що ремонт, який ми пропонуємо за $250 м2, з тим самим набором робіт та опцій у самостійному виконанні стане покупцю у $500-600 м2. Сьогодні ж ми запропонували ще одну ексклюзивну опцію — купівлю квартири не лише з оздобленням, але й з меблями та навіть шторами. Серед безперечних переваг такої послуги — повністю готова до життя квартира з якісним ремонтом та меблями від провідних українських та світових виробників. Все підібрано так, аби стиль дизайнерського оздоблення гармоніював з наповненням — меблями та шторами» — прокоментував Олександр Матюха, керівник відділу дизайну компанії «Інтергал-Буд».  

Побачити на власні очі, як виглядатиме їхній майбутній ремонт та меблі, покупці можуть в шоу-румах таких житлових комплексів компанії: «Озерний гай Гатне» (Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Гатне), «Сирецькі Сади» (м. Київ, вул. Івана Виговського, 18Г), «Причал 8» (м. Київ, вул. Канальна, 8), «Нивки-Парк» (м. Київ, пр-т Перемоги, 67) та SKY AVENUE (м. Київ, вул. Народного Ополчення, 3). Записатися на перегляд можна у відділах продажів за телефоном або під час особистого відвідування.


Other publications