Back

Мультисенсорний майстер-клас для майбутніх резидентів INTERGAL CITY

Нещодавно БФК INTERGAL CITY організував захід для своїх майбутніх резидентів – мультисенсорний майстер-клас з виготовлення аромасвічок для дому власними руками. 

Подія відбулась у просторі Ol.factory та складалась з кількох частин. Перша – лекція, яка розкрила вплив ароматів на емоції та настрій людини. Спікерка Христина Курганська, засновниця та керівниця Ol.factory, поділилась з присутніми цікавою та корисною інформацією. Друга частина мала практичний характер. Гості майстер-класу отримали можливість самостійно створити аромасвічку для оселі з ароматом «комфорт». Третя частина була неформальною, за келихом шампанського гості спілкувались між собою у дружній атмосфері.

Мета заходу – дати можливість майбутнім сусідам познайомитись між собою та отримати порцію святкового настрою та натхнення на вдале завершення 2021 року. 

INTERGAL CITY — унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке не має аналогів в Україні. Багатофункціональний житловий комплекс матиме 5 веж поверховістю до 25 поверхів. Комплекс було визнано кращим ЖК преміум-класу.  

Other publications