SKY AVENUE визнано кращим житловим комплексом комфорт-класу за версією будівельної премії IBUILD 2020

  • 14/12/2020

Житловий комплекс SKY AVENUE компанії «Інтергал-Буд» став переможцем у номінації «Кращий житловий комплекс комфорт-класу» за результатами VIII Всеукраїнської будівельної премії IBUILD 2020. Нагородження представників будівельної галузі, будівельних й девелоперських компаній, а також кращих об'єктів відбулося 10 грудня під час бізнес вечері, яка пройшла у Києві.

SKY AVENUE — яскравий представник житлового проєкту комфорт-класу. На території комплексу зведуть шість шістнадцятиповерхових будинків з закритою територією та розвинутою інфраструктурою. Наразі триває будівництво першого будинку, який складається з п'яти секцій. Будівлі розташовуватимуть таким чином, аби створити затишні та зелені внутрішні двори з дитячими й спортивними майданчиками, зонами відпочинку. Проєктом передбачене й будівництво власного дитячого садочка, торговельного центру, сучасного спорткомплексу з басейном. Через увесь комплекс пролягатиме широкий пішохідний променад з фонтаном та велосипедними доріжками. Головною фішкою комплексу є концепція «двір без машин», а у базовій комплектації квартир від SKY AVENUE передбачається система «розумного будинку» від компанії Ajax.

«Ми переконані, що житловий комплекс SKY AVENUE стане окрасою Солом’янського району Києва. Отримана нами нагорода свідчить про те, що ми рухаємося у правильному напрямку, а вибір майбутніх мешканців, які придбали або планують придбати квартиру, є правильним!» — зазначив Віталій Коваленко, керівник відділу продажів ЖК SKY AVENUE.