Back

Стартували продажі будинку №11 житлового комплексу «Озерний Гай Гатне»

Заміський житловий комплекс «Озерний Гай Гатне» оголосив про старт продажів квартир одинадцятого будинку. Він стане другим будинком комплексу, який зведуть у новому архітектурному рішенні з сучасними фасадами.

Особлива концепція заміської нерухомості, яку ми презентували під час старту будівництва будинку №10, матиме продовження і в будинку №11. 67 квартир розмістяться у чотирьох секціях шестиповерхової споруди. Останні два поверхи традиційно відведено для дворівневих квартир з краєвидом на озера. У приміщеннях першого поверху з’являться магазини, аптеки, затишні кав’ярні тощо. 

Родзинкою будинку стануть покращені планування квартир — вивірені до сантиметра простори правильної форми для створення бажаного дизайну з ефективним зонуванням. 

Нагадаємо, що вартість квадратного метра на старті будівництва завжди нижча, ніж на високій стадії готовності проєкту! Тож чекаємо вас у відділі продажів за адресою: с. Гатне, вул. Свободи, 1. Наші експерти з нерухомості проведуть вам презентацію комплексу, запропонують найкращі варіанти планувань та прорахують найзручніші схеми оплати.

До зустрічі в перлині заміської нерухомості — житловому комплексі «Озерний Гай Гатне»!


Other publications