Back

Стартував продаж квартир 2-го будинку житлового комплексу SKY AVENUE

Шановні покупці, раді повідомити про старт продажів квартир у другому будинку житлового комплексу SKY AVENUE. Будинок складатиметься з чотирьох секцій на 16 поверхів. Тут покупцям пропонують 314 квартир зі зручними плануваннями та можливістю замовити повністю готове житло з дизайнерським ремонтом, технікою та меблями. В кожній секції є дворівневі квартири з великими терасами. Вартість стартує від 25 500 грн за м2.

SKY AVENUE від забудовника «Інтергал-Буд» — це житловий комплекс у Солом’янському районі столиці. Будинки розташовані таким чином, аби створити затишні та зелені внутрішні двори з дитячими й спортивними майданчиками, розвиненою інфраструктурою та безпечною територією. Головною фішкою комплексу є концепція «двір без машин». У базовій комплектації житлового комплексу передбачається система розумного будинку від компанії Ajax.

Більше інформації про житловий комплекс дізнавайтеся у відділі продажів за адресою: перетин вулиць Народного Ополчення та Федора Ернста або за номером телефону (044) 232-94-26. Тут же можна записатися на перегляд шоу-руму квартир з ремонтом та меблями. Графік переглядів: середа — 12:00, 14:00, субота та неділя — 12:00, 13:00 та 14:00.


Other publications