Back

Стартував продаж квартир в житловому комплексі «Лук’янівський каскад»

Будівельна компанія «Інтергал-Буд» оголосила про старт продажів квартир у новому житловому проєкті бізнес-класу «Лук’янівський каскад».

Житловий комплекс зводять у Шевченківському районі за адресою: вул. Половецька, 4. Завдяки своєму розташуванню, зручному транспортному сполученню та сучасній архітектурі він буде справжньою окрасою історичного центру Києва та стане затишною домівкою для киян, які оселяться в ньому.

До складу комплексу увійде один будинок на 259 квартир, який складатиметься з 3 секцій зі змінною поверховістю: 14, 16 та 21 поверх. Заплановане також будівництво дворівневого підземного паркінгу з охороною та відеоспостереженням. Окрасою проєкту стане облаштована панорамна тераса, на якій відпочиватимуть мешканці комплексу та їхні гості.    

Внутрішня інфраструктура «Лук’янівського каскаду» відповідатиме сучасному темпу життя мегаполісу. На перших поверхах будинку розмістяться продуктові крамниці, кав’ярні, салони краси тощо. На затишній прибудинковій території облаштують дитячий та спортивний майданчики, зони для дозвілля й відпочинку з авторським ландшафтним дизайном.   

Особливу увагу розробники проєкту приділили питанням безпеки та сервісу, які передбачають добре освітлену безпечну територію, електронну систему доступу, вуличне відеоспостереження й сервіс сучасної експлуатаційної компанії.

Завершення будівництва житлового комплексу «Лук’янівський каскад» заплановано на III квартал 2023 року.

Щодо питань придбання квартир в житловому комплексі «Лук’янівський каскад» звертайтеся, будь ласка, за номерами телефону (044) 232-94-59, (044) 393-03-56 та у відділи продажів за адресою: вул. Кудряшова, 8-10 або вул. Московська, 8Б.


Other publications