У житловому комплексі «Лук’янівський каскад» урочисто відкрили відділ продажів

  • 01/09/2021

28 серпня житловий комплекс «Лук’янівський каскад» відсвяткував відкриття відділу продажів. На свято були запрошені потенційні та чинні інвестори проєкту. Гості мали можливість детальніше познайомитися з умовами придбання квартир та пригоститися смаколиками з нагоди свята.  

Станом на сьогодні будівельники працюють над влаштуванням пальового поля під першу секцію будинку.

«Лук’янівський каскад» — концептуальний багатосекційний будинок бізнес-класу з продуманою інфраструктурою на прилеглій території. До складу комплексу увійде один будинок на 259 квартир, який складатиметься з 3 секцій зі змінною поверховістю: 15, 16 та 22 поверх. ЖК «Лук'янівський каскад» розташований в історичному центрі Києва за адресою: вул. Половецька, 4. Затишний та тихий район знаходиться поруч з центром та основними транспортними артеріями — станцією метро «Лук'янівська», вулицями Кирилівською, Глибочицькою та Нижній Вал. Зручна транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися будь-якого місця столиці. На першому поверсі комплексу буде розташована вся необхідна інфраструктура: ТРЦ, бізнес-центр, ресторан, салон краси тощо.  

Більше інформації дізнавайтеся у відділі продажів: м. Київ, вул. Половецька 3/42 або за телефоном: (044) 232-94-59 та на сайті комплексу.