Вакансії від «Інтергал-Буд» на корпоративній сторінці компанії на сайті robota.ua

  • 18/02/2021

Компанія «Інтергал-Буд» активно розвиває нові проєкти та знаходиться у постійному пошуку висококваліфікованих спеціалістів. Аби полегшити пошук кандидатів та надавати їм, ще на початку історії співпраці, максимум інформації про відкриті вакансії, історію, цінності та корпоративне життя компанії, ми створили на ресурсі robota.ua свою брендовану сторінку.

«Будівельна галузь, в якій ми працюємо, потребує високого рівня спеціалістів, часом це доволі специфічні та рідкісні вакансії, тож пошуки можуть тривати місяцями. Впевнені, що завдяки співпраці з відомим та успішним рекрутинговим ресурсом нам вдасться швидше закривати позиції, якісно презентувати компанію як роботодавця, який має, що запропонувати пошукачеві» — відзначила Анна Максимович, керівник управління персоналу.

Корпоративна сторінка «Інтергал-Буд» на ресурсі robota.ua містить не лише актуальні вакансії, а й історію розвитку компанії та її здобутки, світлини з корпоративного життя, перелік численних проєктів, якими ми пишаємося тощо.