Квартира із власною мансардою в Києві!

  • 24/11/2018

Мрія стає реальністю разом із «Інтергал-Буд»!

Квартири в житловому комплексі комфорт-класу «Паркові озера» користуються незмінним попитом. Неподалік парку «Перемога» у Дніпровському районі столиці реалізується формат забудови «місто в місті». На території 10 га розмістився затишний житловий комплекс з 15-ти будинків. 
Наразі у забудовника, компанії «Інтергал-Буд»,  з’явилась унікальна пропозиція. 
В будинку № 11 можна придбати будь-яку з п’яти квартир на 25-му поверсі, які мають додатковий поверх під облаштування власної мансарди.  
Купити мансарду зараз можна з 50% знижкою та влаштувати дворівневу квартиру! 

Мансарда, або горішній поверх під дахом, пропонує безліч варіацій під облаштування. Це приміщення з вільним плануванням та вікнами, що виходять на парк та озеленену територію. 
За рахунок цього власник може надати простору будь-яку конфігурацію, спроектувавши житлове приміщення в залежності від особистих потреб та бажаного стилю інтер'єру.
У відповідності до обраної квартири площа мансарди над нею може становити від 20 до 62 кв. м!  Горішній поверх може бути застосований під дитячу,  спальню, кабінет, спортзал або майстерню. З квартирою його з’єднають зручні сходи. 

А головне, 26-й поверх будинку дає змогу милуватися  захоплюючими, неповторними краєвидами на паркову зону або Правий берег Києва. Зовсім небагато власників квартир в столиці можуть похвалитися такими перевагами!
Інфраструктура "Паркових озер" добре розвинена,  30% території житлового комплексу відведено    під торговий центр, дитячий садок, багаторівневий паркінг, дитячі майданчики, багатофункціональні спортмайданчики,  прогулянкову зону з фонтаном, декоративним водоспадом і озером. 

До зеленої зони примикає роледром – єдиний подібний об'єкт на території житлового комплексу в країні. Закрита територія гарантує безпеку проживання мешканців ЖК.
Квартира з мансардою в такому комплексі – мрія, яка може стати реальністю!