Мебльовані квартири з дизайнерським ремонтом — нова опція від компанії «Інтергал-Буд»

  • 12/04/2021

Минулого літа компанія «Інтергал-Буд» оновила лінійку квартир з ремонтом та запропонувала споживачам три сучасних стилі дизайну: мінімалізм, сучасна класика та скандинавський. Сьогодні ж компанія додала нову неймовірну опцію — можливість придбати квартиру не лише з дизайнерським ремонтом та кухонним гарнітуром, а й з меблями та навіть шторами!      

Отже, наразі покупці мають на вибір три варіанти придбання квартири з ремонтом:
•    Квартира з чистовим ремонтом, освітлювальними приладами, електрофурнітурою, робочою поверхнею на кухні та повністю оснащеним санвузлом — $250 м2 (еквівалент в грн на день оплати, вартість вказана станом на 31 березня 2021 року);
•    Кухонний гарнітур з вбудованою технікою у квартирі з ремонтом — $3 500 (еквівалент в грн на день оплати, вартість вказана станом на 31 березня 2021 року);
•    НОВИНКА! Квартира з ремонтом, меблями та шторами. Все, що треба для життя! — $500 (еквівалент в грн на день оплати, вартість вказана станом на 31 березня 2021 року).

Побачити на власні очі, як виглядатиме їхній майбутній ремонт та меблі, покупці можуть в шоу-румах таких житлових комплексів компанії:

- «Озерний гай Гатне» (Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Гатне)

- «Сирецькі Сади» (м. Київ, вул. Івана Виговського, 18Г)

- «Причал 8» (м. Київ, вул. Канальна, 8)

- «Нивки-Парк» (м. Київ, пр-т Перемоги, 67)

- SKY AVENUE (м. Київ, вул. Народного Ополчення, 3)

Записатися на перегляд можна у відділах продажів за телефоном або під час особистого відвідування.