1 грудня стартує продаж квартир у третьому будинку житлового комплексу «Традиція»!

  • 02/12/2015

1 грудня 2015 року стартує продаж квартир у новому будинку житлового комплексу «Традиція», розташованому в мікрорайоні Позняки на вул. Олени Пчілки, 3.

Будинок у тихому місці, але при цьому з прекрасною інфраструктурою: гіпермаркети і торгові центри, школи і дитячі садки, медичні клініки, фітнес-центри, салони краси та аптеки вже працюють для Вас.

Квартири у третьому будинку пропонуються на вибір: з ремонтом або без оздоблення. Оцінити якість матеріалів у квартирах з оздобленням, а також дизайнерські рішення в облаштуванні кухонь і санвузлів можна, відвідавши демонстраційні квартири, відкриті на другому поверсі першого будинку комплексу. В наших шоу-румах Ви відчуєте себе власником затишної квартири, а Ваше рішення про вибір майбутнього житла буде обдуманим і виваженим!

Монолітно-каркасна технологія будівництва, утеплений фасад, засклені балкони і лоджії, комфортні планувальні рішення з можливістю перепланування, просторий вестибюль і багато інших переваг для Вашого затишку!

Житловий комплекс «Традиція» буде складатися з чотирьох 25-поверхових будинків, дитячого садка, скверу, дитячих і спортивних майданчиків. Здача третього будинку запланована на III квартал 2017 року.

Наші менеджери готові відповісти на всі ваші питання по телефону (044) 209‒90‒77.