24 канал. В ЖК "Паркові озера" реалізується формат забудови "місто у місті"

  • 14/12/2017

Інтергал-Буд» підтверджує статус надійної і динамічно розвиваючої компанії.

Днями був зданий в експлуатацію будинок №11, розташований в житловому комплексі комфорт-класу «Паркові озера» на Воскресенці (Дніпровський район) в столиці.
Девелопер реалізовує тут формат забудови «місто в місті».

На території, площею понад 10 га, заплановано 15 будівель заввишки від 16 до 26 поверхів. Станом на грудень поточного року здано 13 житлових будинків, які майже повністю заселені.
Будівництво двох будинків останньої, IV черги ЖК «Паркові озера» вийшло на фінальний етап: здача 12-го будинку запланована на травень 2018 року, а 13-го - на IV квартал 2018 року.
Інфраструктура «Паркових озер» займає 20% території житлового комплексу і складається з торгового центру, дитячого садка, багаторівневого паркінгу, дитячих майданчиків, багатофункціональних спортмайданчиків, прогулянкової зони з фонтаном, декоративними водоспадом і озером. До зеленої зоні примикає роллердром - єдиний подібний об'єкт на території ЖК в Києві.

Концепція «місто в місті», реалізована на прикладі «Паркових озер», дозволяє його жителям активно розвивати атмосферу добросусідства. Мешканці зазначають, що їм приємно жити і виховувати дітей в будинку, де сусіди знають і спілкуються один з одним, знаходять спільні інтереси і вирішують питання спільно. Такі форми сусідської кооперації дуже популярні на Заході, і з новими форматами забудови приживаються в Україні. Багато мешканців радять рідним і друзям купувати квартири в цьому комплексі.
Основними перевагами ЖК «Паркові озера» є теплі і комфортні будинки зі зручними плануваннями квартир, привабливе розташування поблизу парку і озера, розвинена інфраструктура, а також зручна, за мірками столиці, транспортна розв'язка.