ABC news. Яке житло будуватимуть у Києві

  • 10/11/2017

Експерти будівельної галузі України спрогнозували, який з сегментів ринку сьогодні найбільш перспективний і чи зможе комфорт-клас витіснити економ.

Свою оцінку ситуації надала Анна Лаєвська, комерційний директор компанії "Інтергал-Буд":

"На сьогодні можемо виділити, як мінімум, чотири чітко виражених сегменти. Найдоступніши - економ-клас, далі йде комфорт-клас, вище - бізнес-клас і завершують перелік - новобудови рівня преміум. Така сегментація дозволяє девелоперам більш прицільно працювати зі своїм сектором ринку, пропонуючи обраної аудиторії потрібний формат і формуючи цінову пропозицію.

На наше переконання, в столиці найбільш перспективні комфорт і бізнес-клас, так як такі об'єкти мають оптимальним співвідношенням ціна-якість, розташовані в комфортних для проживання локаціях, характеризуються наявністю необхідної інфраструктури і зон відпочинку на території комплексів.

Що стосується думки експертів про те, що комфорт-клас витісняє економ, то в цьому твердженні є раціональне зерно. Потенціал комфорт-класу полягає саме в тому, що люди вже не згодні платити за "голі" квадратні метри, вони хочуть жити з великим комфортом, ніж пропонує стандартний "прожитковий мінімум" економу.

У комплексах комфорт-класу всі параметри значно поліпшені, починаючи від архітектури, планувань і якості внутрішньої обробки квартир і закінчуючи інфраструктурою житлового комплексу, облаштуванням території і паркінгу, матеріалів і технологій, які застосовуються при будівництві. Таке житло передбачає комфортний простір для життя, який не обмежується межами квартири".

Ознайомитися зі статтею можна за посиланням.