«Покупець зараз усвідомлено підходить до вибору квартири і шукає житло «під себе»

  • 17/01/2020

- Скільки об'єктів «Інтергал-Буд» ввів в експлуатацію в 2019 році?

- Ми ввели в експлуатацію 220,5 тис. кв.м. в 12 житлових будинках в Києві і області в 6 житлових комплексах - «Паркові озера», «Яскравий», «Малахіт», «Відрадний», «Нивки-Парк», «Озерний Гай Гатне». Це на 67% більше, ніж в 2018 році: тоді ми побудували і здали 148,1 тис кв в 8 будинках.

Ми повністю завершили будівництво в двох великих проектах - ЖК «Відрадний» та ЖК «Яскравий». Відразу 5 000 сімей в 2019 отримали ключі від своїх квартир. Обидва ці комплекси побудовані в класі «комфорт». Ми доклали максимум зусиль, щоб створити дійсно комфортне середовище проживання в них. Наприклад, в ЖК «Яскравий» в Оболонському районі побудували приватний дитячий сад на 100 місць, створили футбольне поле і вирішили питання з паркуванням завдяки місткому паркінгу, оснащеному системами пожежогасіння і вентиляції, а також зарядками для електрокарів. У комплексі працює дитячий клуб, спортивна студія, різні магазини і об'єкти сфери послуг і сервісу, облаштовані місця для відпочинку та занять спортом.

Повне інтерв'ю читайте за посиланням:

http://domik.ua/novosti/itogi-goda-ot-zastrojshhika-intergal-bud-pokupatel-sejchas-osoznanno-podxodit-k-vyboru-kvartiry-i-ishhet-zhile-pod-sebya-n259365.html?fbclid=IwAR2DHmjxhfdywcHpnuNSNl8qyCRKN8OwhBjuiqQ5nQCshd9XEQTbn9zsWkY