Блог. «Інтергал-Буд» додає яскраві фарби в сірі будні

  • 05/10/2016

9 жовтня в Україні відзначатимуть День художника. Здавалося б, ця творча професія дуже далека від будівельної діяльності «Інтергал-Буд», але насправді наша компанія теж причетна до цього свята. «Інтергал-Буд» задовго до нинішнього тренда почав прикрашати об'єкти своїх житлових комплексів Мураль, які незабаром, цілком можливо, стануть новою візитною карткою Києва.

«Вуличних картин» в столиці сьогодні вже близько півсотні, і художники не збираються зупинятися. «Інтергал-Буд» не виняток. Територія житлового комплексу «Малахіт» придбала нові, більш яскраві відтінки завдяки незвичайній стіні з вигадливими деревами і будиночками, а ЖК «Деміївка» прикрасив мурал в національному стилі, в «Паркових Озерах» пори року радують око мешканців, а «Кунг-фу Панда» призводить малюків в захват, в житловому комплексі по вул. Комарова, 46 герої мультфільму «ВАЛЛ ∙ І» піднімають настрій всім його гостям комплексу.

Уже зовсім скоро завершиться оформлення теплопункту в житловому комплексі «Яскрава». Завдяки майстерності талановитих художників в минулому сіра і неприваблива стіна стане справжнім витвором мистецтва. Цього разу на теплопункті оселяться герої з мультфільму «Тачки», які неодмінно привернуть увагу насамперед самих маленьких жителів комплексу, але напевно не залишать байдужими і дорослих.

Художні графіті на території житлових комплексів вже стали яскравою візитівкою компанії «Інтергал-Буд»! Впевнені, що якщо буде створюватися гід по Мураль столиці, настінні розписи від нашої компанії обов'язково в нього увійдуть.

 

Анна Рибчук, головний архітектор компанії «Інтергал-Буд»