Блог. Майбутнє за житлом комфорт-класу

  • 30/09/2016

Перші житлові комплекси комфорт-класу з'явилися на українському ринку всього кілька років тому, але вже сьогодні їх частка становить понад 40%. І це не дивно, житло комфорт-класу поєднує в собі всі переваги бізнес-класу, але його ціна набагато доступніше для рядового покупця. Якщо ж порівнювати економ- і комфорт-клас, то тут вигоди ще більш очевидні.

Тут є все, необхідне для комфортного життя - якісні архітектурні та планувальні рішення, розвинена внутрішня соціальна інфраструктура і охороною прибудинкова територія, хороша транспортна доступність. Переважно це будинки, зведені за монолітно-каркасною технологією із застосуванням сучасних екологічно чистих матеріалів, з якісною тепло- і звукоізоляцією, швидкими ліфтами і шумоизолирующими вікнами.

Розглянемо в деталях переваги житла комфорт-класу.

Архітектура

Житло комфорт-класу - це не типові тиражовані будинку, це завжди якісна і сучасна архітектура зі своїм оригінальним стилем, яка вигідно вирізняється на тлі міської забудови і сама по собі є рекламою комплексу. Наприклад, проект житлового комплексу «Малахіт» розробляло одне з кращих столичних проектних бюро «Архиматика».

Планування

Планування квартир житлових комплексів комфорт-класу завжди ергономічні, продумані і зручні для максимально комфортного життя сучасної людини. До того ж в будинках, які зводяться за монолітно-каркасною технологією, мінімальна кількість несучих конструкцій, тому завжди є можливість змінити планування відповідно до своїх уподобань. Площа однокімнатної квартири, як правило, становить близько 40-46 кв. м, двокімнатної - близько 60-67 кв. м, трикімнатної - близько 90-95 кв. м. Однак на сьогоднішній день зустрічаються і більш компактні варіанти планувань площею від 20-25 кв.м.

Ремонт

Одна з особливостей житла комфорт-класу - надання послуги «ремонт під ключ» від забудовника. Це можливість не тільки не обтяжувати себе клопотами по облаштуванню, а й суттєва економія часу і грошей, адже забудовник набуває матеріали за оптовими цінами. Компанія «Інтергал-Буд» надає таку можливість в житлових комплексах «Яскрава», «Паркові озера», «Традиція», «Озерний гай Гатне», «Нивки-Парк» і «Відрадний».

Інфраструктура

Житлові комплекси економ-класу, як правило, не можуть похвалитися розвиненою внутрішньою інфраструктурою. Для комфорт-класу обов'язковим є наявність достатньої кількості дитячих і спортивних майданчиків, дитячого садка або навіть школи, сфери послуг, магазинів або торгового центру, якісного і красивого благоустрою. Мабуть, найяскравіший приклад - житловий комплекс «Паркові Озера». Тут є все необхідне для комфортного життя - дитячий садок на 140 місць, паркінг, міні-поле для футболу, баскетбольний майданчик і навіть відкритий роллердром з гірками, клініка, власний торговий центр площею більше 1500 кв. м з супермаркетом NOVUS і фітнес-центром.

Паркінг

Двори будинків економ-класу найчастіше нагадують автостоянки - машини займають весь вільний простір. На території більшості житлових комплексів комфорт-класу є наземний або підземний паркінг, який може вмістити більшу частину автомобілів мешканців. Все залежить від площі ділянки і кількості квартир в комплексі. Наприклад, в житловому комплексі «Паркові Озера» компанія «Інтергал-Буд» побудувала окремий паркінг, а в комплексах «Деміївка» і «Малахіт» - підземний, в який можна спуститися на ліфті не виходячи з дому.

Безпека

У житлових комплексах комфорт класу особлива увага приділяється безпеці: як правило, територія таких комплексів огороджена і знаходиться під охороною, по периметру проводиться відеоспостереження, тому можна бути впевненим у своїй безпеці. Варто зазначити, що така опція зараз стає затребуваною і в комплексах економ-класу. Так, територія житлового комплексу «Традиція» також буде оснащена системою безпеки.

Облаштована територія

Грамотно спроектоване простір створює умови для відпочинку від щоденної суєти. Це те, що сьогодні шукає кожен житель мегаполісу. Наявність гарної прогулянкової зони, якісних і сучасних дитячих та спортивних майданчиків - це явне конкурентну перевагу об'єктів комфорт-класу.

Наприклад, в житловому комплексі «Малахіт» облаштований затишний, безпечний і зелений внутрішній двір, крім того на даху будинку №3 буде облаштовано лаунж-зона, яка припаде до смаку справжнім цінителям краси і практичності.

Виходячи з усього вищеперерахованого, можна зробити висновок, що житло комфорт-класу - це саме те, що сьогодні кожен забудовник повинен пропонувати своєму покупцеві. Адже житло - це, перш за все, простір для життя, яка зобов'язана робити її гідною і комфортною.

 

Анна Лаєвська, керівник аналітичного відділу "Інтергал-Буд"