Будинок починається з вестибюлю, як театр з вішалки

  • 02/04/2018

Житловий комплекс бізнес-класу «Володимирський», флагманський проект відомого українського забудовника «Інтергал-Буд», динамічно зводиться в центрі столиці.

Вся архітектура нового комплексу відповідає його високому статусу. Вхідна група, яка першою зустрічає гостей, створює враження про елітний будинок.

Вестибюль ЖК «Володимирський» витримано в стилі арт-деко, в якому спроектовано весь комплекс. Для його оформлення заплановано використання висококласних сучасних матеріалів.

Вишукана плитка нагадує рідкісні породи каменів, скло та дзеркала в оздобленні дарують приміщенню легкість та стиль. Візерунки сучасного оздоблення стін, нанесені вручну, змушують милуватися фактурними поверхнями. Елегантні дерев’яні панелі додають всьому інтер’єру рис аристократизму.

Приміщення вестибюлю підсвічують екстра-модні бра з текстилю та хромованого металу, а також лаконічні елегантні світильники. Світла в холі буде достатньо завдяки точковим світильникам та імітації вікна на стелі, що разом створять особливий настрій та додадуть освітлення вестибюлю.

У цілком класичній атмосфері холу вкрапленням хай-теку стануть надсучасні ліфти – їх дверцята стильно виблискуватимуть хромом. Втім, внутрішнє оформлення ліфтів цілком відповідатиме апартаментам бізнес-класу: вони будуть оздоблені класичними панелями з благородних порід деревини.

Шкіряні дивани та столики зроблять перебування у вестибюлі комфортним, яким би тривалим не було знаходження тут. Поряд буде облаштована зона для консьєржа – головного розпорядника сервісних послуг у домі, – а також місце для зберігання парасольок.

Вестибюль ЖК «Володимирський» вдало підкреслить стиль та респектабельність всього комплексу!