Компанія «Інтергал-Буд» увійшла до ТОП-20 найважливіших інвестпроектів 2019 року

  • 26/03/2019

При відборі компаній «Власть денег» враховувала наявність вже здійснених масштабних капіталовкладень і значних інвестиційних планів на 2019 р., а також важливість цих проектів для економіки України. При складанні рейтингового огляду використовувалися відомості з відкритих джерел, у тому числі офіційна інформація компаній, повідомлення ЗМІ, думки галузевих експертів.

Об'єкт інвестицій «Інтергал-Буд» – житлова і комерційна нерухомість, інвестпроекти-2019 – будівництво ЖК у Києві, Гатному, Львові, Чернівцях. За 16 років роботи на українському ринку нерухомості забудовник успішно реалізував 74 проекти загальною площею більше 2,9 млн кв. м. На сьогодні компанією побудовано 126 будинків, з яких 48 у столиці, 5 у Київській області, 73 в інших регіонах України (зокрема, в містах Житомирі, Львові, Рівному, Ужгороді та Мукачеві).

Велика кількість вчасно зданих проектів, високі темпи будівництва, відсутність проблемних забудов, широке регіональне охоплення, ведення будівництва за рахунок власних коштів – все це забезпечило компанії довіру з боку покупців. У квартирах від «Інтергал-Буд» живуть вже більше 15 тис. сімей.

Зараз комфортні та сучасні житлові проекти реалізуються в столиці (ЖК Intergal City, «Академ-Квартал», «Володимирський», «Лук'янівський каскад», «Малахіт», «Нивки-Парк», «Відрадний», «Паркові озера», «Сирецькі сади», «Теремки», «Традиція», «Яскравий») і у Києво-Святошинському районі Київської області (приміський комплекс «Озерний гай Гатне»), а також у Львові (ЖК «Семицвіт», «Сіті», «Струмок») і в Чернівцях (ЖК «Київський»). Так, одночасно ведеться будівництво понад 1,1 млн кв. м. Ще понад 3,8 млн кв. м нерухомості знаходяться в проектному портфелі компанії.

Проекти «Інтергал-Буд» відповідають суворим умовам сучасного ринку первинного житла. Компанія пропонує власні довгострокові програми розстрочки із соціальними гарантіями, послугу trade-in, завдяки якій можна продати стару квартиру в рахунок придбання нової. Також «Інтергал-Буд» відрізняється тим, що надає послугу «ремонт під ключ».

ЖК, що зводяться компанією, розташовані в районах зі зручною транспортною розв'язкою, поблизу зелених зон і місць для відпочинку і розваг. У всіх комплексах передбачені власна соціальна інфраструктура і сфера послуг: паркінги, дитячі сади, клініки, магазини, кафе, місця для занять спортом і відпочинку.

Також до рейтингу ТОП-20 найважливіших інвестпроектів України 2019 р. увійшли такі масштабні компанії як «Метінвест», «Укргазвидобування», «Укрзалізниця», «SkyUp Airlines», «Біофарма», «Мультиплекс», «Київстар», «Епіцентр К» та інші.

«Інтергал-Буд» продовжує активно вести будівельну діяльність на високому рівні, створювати комфортне житло за доступними цінами і перевершувати очікування покупців.

Повний матеріал доступний за посиланням: http://www.dsnews.ua/vlast_deneg/top-20-vazhneyshih-investproektov-2019-goda-19032019220000