«Будівництво La Mer розпочнеться після того, як схил на 13-ій станції буде укріплений»

  • 06/05/2020
Теги :

В Одесі з літа 2019 року розкручується протистояння між різними групами громадських активістів з приводу будівництва на 13-ій станції Великого Фонтану ЖК La Mer - комплексу елітних апартаментів. Одні заявляють, що роботи ведуться незаконно, інші - що це конкурентні розбірки між забудовниками. Конфлікт уже вийшов в правове поле, від противників будівництва надійшло кілька позовів, на даний момент суд вирішив тимчасово призупинити дозвіл на будівництво житлового комплексу до розгляду справи по суті. Нижче викладена офіційна позиція забудовника «Інтергал-Буд», якою поділився Роман Льошенко.

- Розкажіть докладніше, що будується на 13-ій станції Великого Фонтану?

- ЖК La Mer - це сучасний комплекс апартаментів преміум-класу, зовні схожий на круїзний лайнер, з басейнами та оглядовими терасами. Переконаний, що цей проект прикрасить місто і приверне до Одеси великих інвесторів - туристів, бізнесменів, політиків. А це, в свою чергу, без сумніву збільшить добробут жителів міста, які працюють в сфері послуг і суміжних галузях. Особливо зараз, коли через карантин в Одесі з'явилася унікальна можливість стати курортним центром, який притягує туристів зі всієї України. Ріелтори кажуть, що практично всі готелі і апартаменти на це літо вже заброньовані. Але ми хочемо, щоб вони і після карантину відпочивали в Одесі, а не в Туреччині, країнах ЄС або Таїланді. Для цього необхідно, щоб в місті з'явилася сучасна туристична інфраструктура. Ми розуміємо, що об'єкта, який міг би скласти конкуренцію La Mer в Одесі на даний момент немає. Ми задаємо нову планку для місцевих забудовників. Ми готові розвивати місто, продовжувати будувати за свої кошти, не дивлячись на кризу і карантин. Тому що ми розглядаємо будівництво La Mer як дуже перспективну інвестицію в Одесу. По-перше, тільки щоб побудувати цей комплекс необхідно близько 20 мільйонів доларів, які отримають місцеві будівельники, продавці будматеріалів та багато інших одеситів, які прямо або побічно працюють з будівельною галуззю. По-друге, здача в оренду апартаментів в La Mer - це, фактично, готовий і дуже прибутковий бізнес. Студії на 30-36 квадратних метрів можуть приносити своїм власникам в хороший сезон близько 100 доларів на добу. Крім того, ми покращуємо туристичну та інженерно-транспортну інфраструктуру. Прокладаємо нові комунікації - газ, електрику, водопостачання, каналізацію, будуємо нову дорогу. Ми приведемо до ладу пляж, зробимо його європейським як у кращих курортних містах світу.

Детальніше за посиланням:

https://www.048.ua/news/2746826/zastrojsik-stroitelstvo-la-mer-nacnetsa-posle-togo-kak-sklon-na-13-oj-stancii-budet-ukreplen