Ціни на новобудови: затишшя перед виборами

  • 14/03/2019

Ціна на «первинці» в гривнях у лютому повернулася на передноворічний рівень і склала 23 000 гривен за квадратний метр, що на 700 гривень дешевше січневих показників. Будівельна компанія «Інтергал-Буд» розповіла «КиевВласти», чого очікувати з цінами на новобудови після виборів, а також про те, чи варто купувати нерухомість до виборів.

Цінове дно на ринку нерухомості вже було пройдено. Зараз дуже привабливі ціни і хороший час для інвестицій. Так, якщо говорити про оренду, то, здаючи квартиру в новобудові, можна заробляти до 12% річних. Це набагато вигідніше, ніж депозити. А інвестуючи на початковій стадії будівництва, можна продати квартиру після здачі об'єкта в експлуатацію з прибутком у 25-30%.

Якщо говорити про прогнози, то вже є розуміння, що вартість квартир у новобудовах до кінця 2019 р. виросте в межах 5-10% за квадрат. Крім того, у 2019 році ринок первинного житла Києва очікує перезавантаження. Багато компаній змушені будуть піти з ринку, призупинити свої проекти або істотно підвищити вартість квадратного метра. Виживуть лише найсильніші. І тільки обрані зможуть не знизити темпи будівництва і запустити нові проекти.

Повний матеріал можна прочитати на сайті «КиевВласть».