Ціни на столичні новобудови. Що очікувати у квітні?

  • 09/04/2019

«Середня вартість «квадратного метру» на первинному ринку житла Києва та області як і раніше залишається стабільною. Напередодні виборів в деяких районах столиці вона навіть помітно «просіла». Портал «КиевВласть» взяв коментар з приводу цінової ситуації на новобудови у квітні у комерційного директора «Інтергал-Буд» Анни Лаєвської.

«У березні середня гривнева вартість квадратного метру житла в новобудовах Києва практично не змінилася. Невелике зниження вартості відбулося в Подільському, Печерському, Шевченківському та Оболонському районах у межах 1000 грн за квадратний метр. Пов'язано це з зосередженням в даних районах житла бізнес і комфорт класу, для яких подібне коливання при середній ціні 30-35 000 грн за кв.м не є суттєвим.

Ми можемо відзначити невелике зниження активності покупців, які не скасовують, а переносять угоди в зв'язку з політичною нестабільністю.

Подальші коливання вартості житла і активність на ринку новобудов буде залежати від курсу долара і мирного завершення виборів в країні».

Матеріал повністю читайте на сайті: http://kievvlast.com.ua/text/tseny-na-stolichnye-novostrojki-tretij-mesyats-stabilnosti