Ділова столиця. SMART-рішення для малих інвесторів

  • 28/09/2017

Авторитетне видання "Ділова столиця" підняло тему малогабаритних квартир. На думку  редації, інвестування в малогабаритне житло набуває все більшої популярності, економить гроші покупцеві на стадії експлуатації нерухомості. Та все ж для більшості інвесторів - це проміжний етап і лише перший ступінь до придбання комфортнішої квартири.

Як підкреслюють аналітики, поява малогабаритних квартир закономірна для посткризового ринку. Попит на їх користь зміщується, оскільки українці починають порівнювати свої можливості і потреби, віддаючи перевагу варіантам, які їм дійсно по кишені. Найбільше таких пропозицій в нових житлових комплексах в Києві і області.

"SMART-квартири - також прекрасна альтернатива оренді, оскільки її вартість дорівнює орендній ставці за декілька років. Такі квартири користуються попитом як на стадії котловану, так і у будинках на завершальній стадії будівництва. Для покупців такого житла завжди актуальні розстрочка і кредит", - коментує Анна Лаєвська, комерційний директор компанії "Інтергал-Буд".

"Перенасичення ринку малогабаритним житлом не спостерігається. Притому що на ринку з'являються нові формати, попит можна ранжирувати залежно від локацій. Наприклад, в нашому житловому комплексі "Яскравий" на Оболоні хороший попит мають квартири більшого розміру. Але в локаціях біля метро, з вдалою транспортною розв'язкою, де цікава купівля під здачу в оренду, невеликі квартири мають до себе підвищений інтерес.

В об'єктах компанії "Інтергал-Буд" малогабаритні квартири займають до 10% у загальному об'ємі пропозиції. Особливостями таких квартир являються грамотне зонування простору, широкі панорамні вікна. Формат студії дозволяє покупцеві вільніше поводитися з квадратними метрами, у багатьох квартирах вже заплановані ніші під кухонні меблі і шафу-купе".

Читати статтю