Ділова столиця. Висока пропозиція

  • 26/09/2017

Згідно рейтингу незалежного видання "Ділова столица" (#39/853 25.09.2017), компанія "Інтергал-Буд" визнана кращою серед недержавних будівельних компаній України.

Редакція опитала більше 20 провідних гравців будівельного ринку. При розрахунку підсумкової позиції був врахований обсяг введеної в експлуатацію нерухомості за період з 1 січня 2014 р. по 1 серпня 2017 р., а також кількість об'єктів, які знаходилися на стадії реалізації, за станом на 1 серпня.
За версією видання, «одна з найбільших будівельних компаній України "Інтергал-Буд" за визначений період побудувала і ввела в експлуатацію 658 тис. кв. м. За 15 років роботи на ринку компанія реалізувала понад 70 проектів у сфері житлової і комерційної нерухомості загальною площею більше 1 млн кв. м в декількох регіонах країни: у Львові та Києві, Рівному та Чернівцях, Ужгороді та Мукачеві. У 2017 р. робота ведеться в Києві на будмайданчиках одинадцяти житлових комплексів. Компанія усі будівельні роботи проводить за рахунок власних коштів.
Інвесторів в нерухомість цього забудовника приваблюють, зокрема, цікаві та лояльні умови купівлі житла. У новобудовах компанії «Інтергал-Буд" можна не лише скористатися системою розстрочки, але й отримати при цьому соціальні гарантії на випадки, якщо в житті покупця стануться несприятливі події. Компанія одна з небагатьох запустила іпотечну програму разом з Укргазбанком. А нещодавно девелопер запропонував незвичайну для ринку послугу - програму Trade- in, учасникам якої допоможуть продати їх старе житло і придбати нове в одному з об'єктів компанії.
Відповідає статусу лідера і обсяг об'єктів інфраструктури компанії "Інтергал-Буд". У його житлових комплексах є дитячі сади і торгові центри, паркінги і салони краси, кафе, ресторани, центри дитячого розвитку, тренажерні зали, аптеки і багато чого іншого.
Цього року компанія "Інтергал-Буд" отримала диплом "Бренд року 2017" і почесний статус "Лідер за обсягами будівництва" в номінації "Бездоганна репутація".

Ознайомитися з повною версією рейтингу.