«Ділова столиця»: забудовники перейшли на довгострокові відносини з покупцями

  • 27/03/2019

В умовах висококонкурентного ринку не менш важлива робота над підвищенням лояльності тих клієнтів, які вже придбали квартиру, - пише «Ділова столиця».

Ринок первинної нерухомості активно розвивається. Всього у 2018 р. у Києві було прийнято в експлуатацію понад 1,2 млн кв. м житла. Конкуренція на ринку посилилася: кількість проектів збільшувалося, а забудовники намагалися запропонувати клієнтам більш цікаві і вигідні умови, аби виділитися на тлі конкурентів.

У своєму дослідженні діяльності будівельних компаній «Ділова столиця» виділила такі параметри: період роботи компанії на ринку, загальна кількість зданих в експлуатацію кв.м житла і об'єктів за весь час роботи, середній час відставання введення в експлуатацію ЖК, обсяг побудованого і проданого житла у 2018 р., лояльність до клієнтів та інформаційна прозорість.

Зокрема, у 2019 р. «Інтергал-Буд» планує ввести в експлуатацію частину будинків у декількох ЖК, що сумарно складає 447,5 тис. кв.м. У будівельному портфелі компанії на 5 років – будівництво 3,5 млн кв. м.

Говорячи про інформаційну відкритість, «Інтергал-Буд» активно наповнює сайти компанії і ЖК актуальною інформацією, а також сторінки в соцмережах і на Ютуб-каналі. Надає інформацію про динаміку будівництва об'єктів. Регулярно організовує спільні свята з мешканцями ЖК, громадські слухання, бере участь в національних рейтингах забудовників. Компанія є членом Ради директорів КБУ, лауреатом і переможцем національних і міжнародних премій.

«Інтергал-Буд» пропонує розстрочку без перегляду вартості в процесі виплат (на період до 5 років, мінімальний перший внесок – від 30% вартості квартири). Виплати по розстрочці здійснюються в гривні помісячно або поквартально рівними платіжками. При достроковому погашенні заборгованості штрафні санкції не застосовуються. Також забудовник прописує соціальні гарантії та умови своєї допомоги покупцям у договорі в разі покупки житла в розстрочку. Використовується схема іпотечного кредитування від банків з процентною ставкою від 5% річних.