Дитячий майданчик ЖК «Лук'янівський каскад» в ТОП-10 найкращих у Києві

  • 28/02/2019

Підвісні платформи, альпіністські гірки, мотузкові атракціони і батути. Це не про нові розважальні центри для дітей, це – сучасні дитячі майданчики в звичайних київських новобудовах. Редакція порталу Domik вивчила нетипові проекти ігрових майданчиків у житлових комплексах Києва. Дитяча територія ЖК «Лук'янівський каскад» потрапила в ТОП-10 найкращих у столиці!

Забудовник не тільки суворо дотримується всіх державних будівельних норм (ДБН) з благоустрою територій та чітко прописаних вимог до дитячих майданчиків, а й вносить щось нове в інфраструктуру житлового комплексу.

Так, на кожному дитячому майданчику маються спеціалізовані види покриття, озеленення, ігрове обладнання, лавці, урни та освітлювальне обладнання. Також територія зонована для різних вікових груп. Будівельна компанія «Інтергал-Буд» впроваджує індивідуальні проекти дитячих майданчиків, створюючи оригінальні зони для ігор і відпочинку як дітей, так і більш старших діток.

Редакція порталу Domik визначила дитячу зону ЖК «Лук'янівський каскад» як одну з найкращих у Києві. Розповідаємо про неї детальніше.

Від спортивної зони дитячий майданчик відокремлений пішохідними доріжками і візуально зонований різними кольорами прогумованого покриття. При створенні майданчика проектувальники надихалися морськими мотивами. Ігровий комплекс для малюків буде виконаний у вигляді корабля. Центральною конструкцією стане тераса з натурального дерева, що побудована другим ярусом і нагадує палубу пароплава.

Знаходиться майданчик у Шевченківському районі столиці, по вул. Половецькій, 4 – до станції метро «Лук'янівська» – 5 хвилин їзди на автомобілі.

Нагадаємо, що введення в експлуатацію ЖК «Лук'янівський каскад» заплановано на ІІІ квартал 2021 року. У продажу є одно-, дво- і трикімнатні квартири, площа яких – від 49 до 85 кв. м. Вартість квадратного метра: від 19 850 грн. При цьому діють вигідні умови розстрочки з першим внеском від 30%, а також іпотека від банків-партнерів «Глобус» і «Укргазбанк» терміном до 20 років.

Більш детально – на сайті ЖК «Лук'янівський каскад».