Дизайн-проект зі знижкою 50%

  • 02/03/2017

Компанія «Інтергал-Буд» спільно з архітектурно-дизайнерської групою «VisarTeam design» оголошують про старт програми лояльності для своїх покупців. Тільки навесні 2017 року при купівлі будь-якої квартири в житлових комплексах від «Інтергал-Буд» можна скористатися знижкою 50% на розробку дизайн-проекту інтер'єру.

Мрія про нову квартиру здійснилася, але скільки всього ще належить зробити до новосілля - ремонт, покупка меблів, переїзд. А в першу чергу потрібно визначитися зі стилем і дизайном. Дизайн-проект - легке рішення цих непростих завдань, якщо довірити його розробку професіоналам.

Замовивши дизайн-проект від студії «VisarTeam design», покупці отримають альбом-презентацію дизайнерського оформлення квартири в обраному стилі, а також 3D-візуалізації приміщень і повний пакет креслень для реалізації запропонованого проекту. Це дозволить відчути атмосферу квартири в найдрібніших деталях, продумати організацію простору, значно спростить підбір меблів, оздоблювальних матеріалів, декору і аксесуарів.

Фахівці підберуть найбільш оптимальні для стильові і колірні рішення, допоможуть підготуватися до початку ремонтних робіт, вибрати будівельну бригаду, а також візьмуть на себе авторський нагляд за реалізацією проекту, щоб позбавити від клопоту з закупівлею матеріалів і контролем якості виконаних робіт.

Подробиці можна дізнатися у співробітників відділів продажів «Інтергал-Буда» або за телефоном (044) 220-10-22.

Джерело: minfin.com.ua

finance.ua

abcnews.com.ua

ukraineindustrial.info

dom.ria.com

stroyobzor.ua