До уваги журналістів та покупців Інтергал-Буд!

  • 26/08/2020
Теги :

Будівельна компанія “Інтергал-Буд” висловлює глибоке занепокоєння у зв’язку із збільшенням інформаційних медіавкидів недостовірної інформації щодо своєї діяльності напередодні місцевих виборів і просить критично ставитись до заяв щодо порушення нами законодавчих норм чи зривів термінів будівництва.

Звертаємо Вашу увагу, що інформація про те, що компанія будує із порушенням містобудівних норм та обмежень, не відповідає дійсності і є фактом перешкоджання законній виробничо-комерційній діяльності.

Усі об’єкти компанії “Інтергал-Буд” будуються і проектуються у відповідності до сучасних законодавчих норм у сфері архітектури та будівництва та мають необхідний пакет дозвільної документації, з яким ви завжди можете ознайомитись у відділі продажу або на офіційному сайті комплексу.

Незважаючи на усю складність ситуації, що склалась у зв’язку із коронавірусом і тривалими карантинними обмеженнями в країні, “Інтергал-Буд” не дозволив собі жодних зупинок і простоїв на будівельних майданчиках. Роботи ведуться щодня відповідно до графіку і у звичному високому темпі. Переконатись у тому ви завжди можете самостійно, завітавши до відділу продажу ЖК або переглянувши звіти із будівництва, які ми системно оновлюємо і викладаємо у відкритому доступі.

Викликає обурення також непоодинокі спроби наклепу щодо буцімто створення “корупційної фінансової піраміди” внаслідок дій керівництва компанії. Подібні заяви у ЗМІ є спробою деморалізувати наших покупців і підірвати його довіру, виявом тиску та перешкоджання законній фінансово-господарській діяльності підприємства.

Звертаємо Вашу увагу на той факт, що протягом 17 років компанія “Інтергал-Буд” сумлінно виконує взяті на себе зобов’язання перед інвестором, демонструючи стабільно високі темпи будівництва та здачі житлових об’єктів в експлуатацію. За цей час понад 17 тис. осіб стали власниками квартир разом із нами. Ми не маємо жодного недобудованого об’єкту в жодному з 6 міст нашої роботи.

Ми вже неодноразово стикались із проявом брудних політичних ігр, фактами публічного шантажу, рейдерства, несправедливої конкуренції та переслідування вітчизняного бізнесу, проте, завдяки невпинній роботі, прозорим та виваженим методам діяльності у відповідності до норм вітчизняного законодавства залишаємось визнаним лідером у сфері житлового будівництва із високим рейтингом довіри від покупців.

Плануємо цю відповідальну місію виконувати й надалі, а вас закликаємо із пересторогою ставитись до будь-яких сумнівних заяв і проявляти максимальну пильність, перевіряючи усю недостовірну інформацію самостійно.

Зі свого боку обіцяємо продовжувати бути максимально відкритими і чесними з вами. Майбутнє будується сьогодні!