До уваги ЗМІ!

  • 27/08/2020

Інформуємо про те, що сьогодні, 27 серпня 2020 року в Києві за кількома адресами київських відділів продажів компанії відбулися акції за участі проплачених «псевдоактивістів», представників ряду громадських організацій («Твердиня», «Стоп Свавіллю») і політиків, які готуються до участі у місцевих виборах – Ігоря Мірошниченко та Віктора Глеби.

Вважаємо, що ці акції мають на меті шантаж забудовника та отримання від нього величезних сум хабарів, які і раніше вимагали «псевдоактивісти».

Компанія викликала поліцію, аби не допустити безчинств на будівельних майданчиках, факти тиску та пошкодження майна задокументовано. Компанія готує відповідні судові позови щодо дій учасників та організаторів цих проплачених акцій.

Звертаємо Вашу увагу на той факт, що протягом 17 років компанія “Інтергал-Буд” сумлінно виконує взяті на себе зобов’язання перед інвестором, демонструючи стабільно високі темпи будівництва та здачі житлових об’єктів в експлуатацію. За цей час понад 17 тис. осіб стали власниками квартир разом із нами. Ми не маємо жодного недобудованого об’єкту.

Плануємо цю відповідальну місію виконувати й надалі, а вас закликаємо із пересторогою ставитись до будь-яких сумнівних заяв і проявляти максимальну пильність, перевіряючи усю недостовірну інформацію самостійно.

Зі свого боку обіцяємо продовжувати бути максимально відкритими і чесними з вами. Майбутнє будується сьогодні!