Domik.ua: ТОП новобудов у с. Гатне

  • 02/10/2017

Портал нерухомості Domik.ua підготував ТОП новобудов, що зводяться в с. Гатне Київської області.

"Перше месце: від 11 980 грн/м² — житловий комплекс «Озерний гай Гатне»

Житловий комплекс «Озерний гай Гатне» розташований у с. Гатне на вулиці Свободи, 1. Проект забудови реалізує компанія «Інтергал-Буд». У складі комплексу заплановано звести 49 будинків висотою від чотирьох до десяти поверхів. Новобудову відносять до комфорт-класу. ЖК «Озерний гай Гатне» розрахований 6800 квартир.

У комплексі реалізують концепцію «місто в місті». На території «Озерного гаю Гатне» створять власну соціальну інфраструктуру. Забудовник зведе два дитячі садки, початкову школу, медичну клініку, спортивно-оздоровчий комплекс з басейном і супермаркетом. На перших поверхах будинків розмістять установи сфери послуг.

«Родзинкою» новобудови стануть озера з облаштованими пляжами. На пляжах побудують дерев'яні альтанки для відпочинку та облаштують зону барбекю. У водоймах мешканці комплексу зможуть ловити рибу із спеціально обладнаних для цього плаваючих причалів - понтонів. Окремий понтон будівельна компанія спорудить для проведення на ньому весільної церемонії. Сам захід можна буде провести в ресторані з літньою терасою. На території озер забудовник поселив лебедів.

Благоустрій двору в «Озерному гаю Гатне» проведуть з використанням технологій ландшафтного дизайну. Для поливу зелених насаджень буде обладнана спеціальна система зрошення.

На території комплексу передбачено створення пішохідного бульвару і зони відпочинку. Покататися на велосипедах можна буде по обладнаних доріжках. Для розваги дітей встановлять кілька тематичних ігрових майданчиків, точна кількість яких стане відома ближче до завершення будівництва. У комплексі заплановано відкриття бювету з артезіанською водою зі свердловини, пробуреної до горизонту Юрського періоду. До весни 2018 року забудовник обіцяє підвести до житлового комплексу власну гілку каналізації, якої зможе користуватися і сільська поліклініка. Бонусом до облаштування соціальної інфраструктури Гатне стане нове пожежне депо.

Територію «Озерного гаю Гатне» зроблять закритою. Доступ у двір буде здійснюватися через шлагбаум. Обслуговуванням «Озерного гаю Гатне» займеться власна експлуатаційна компанія. Для зручності мешканців «Інтергал-Буд» зобов'язується зробити виїзд з комплексу на Одеську трасу ".


Докладніше на порталі нерухомості Domik.ua