Динаміка будівництва станом на 1 квітня 2021 року

  • 02/04/2021

Шановні покупці, пропонуємо до вашої уваги динаміку будівництва наших житлових комплексів станом на 1 квітня 2021 року:

ЖК Sky Avenue, адреса: вул. Народного Ополчення, 3
У комплексі зводяться 6 житлових будинків на 16 поверхів кожний. Наразі триває будівництво першого будинку, який складається з п’яти секцій.

Секції №1, 2
Триває монтаж та пусконалагодження ліфтів — виконано на 50%. Роботи з влаштування фасадів та віконних конструкцій наближаються до фінішної прямої та становлять понад 80%. Оздоблення (без ремонту квартир) виконано на 90%. Встановлення дверей та вертикальної гідроізоляції підвальної частини триває. Стартували роботи з влаштування каркаса вхідних груп (10%) та прокладання інженерних мереж (25%).

Секції №3, 4, 5
Триває влаштування вертикальної гідроізоляції підвальної частини та улаштування стін й перегородок з цегли. Монтаж віконних конструкцій виконано на понад 30%, а прокладання інженерних систем на понад 35%. Стартували роботи з оздоблення (без ремонту квартир).

Паркінг
Роботи на паркінгу тривають — будівельники влаштовують котлован (виконано на 80%), встановлюють фундаментну плиту (виконано на 80%) та монолітний каркас (виконано на 80%).

ЖК «Теремки», адреса: вул. Академіка Заболотного, 15
Житловий комплекс «Теремки», розташований у Голосіївському районі в оточенні лісу та парків, складатиметься з 5-ти будинків. Наразі тривають роботи у 7, 8, 9, 10 секціях будинку №3 та у 11, 12, 13 та 14 секціях будинку №4, а також облаштовують підземний паркінг.

4 черга: Секція №7
Триває кладка зовнішніх стін з 2-го по 23-й поверх. Виконується монтаж віконних конструкцій з 2-го по 20-й поверх. Виконується штукатурку стін у квартирах з 2-го по 16-й поверх.

4 черга: Секція №8
На фінальній стадії кладка зовнішніх стін з 1-го по 22-й поверх. Виконується монтаж віконних конструкцій з 2-го по 20-й поверх. Виконується штукатурку стін у квартирах з 2-го по 16-й поверх.

4 черга: Секція №9
Завершується кладка зовнішніх стін з 1-го по 24-й поверх. Триває встановлення віконних конструкцій з 2-го по 23-й поверх. Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 21-й поверх. Розпочали заливку стяжки підлоги з 2-го по 20-й поверх.

4 черга: Секція №10
Завершується кладка зовнішніх стін з 1-го по 24-й поверх. Триває встановлення вікон з 2-го по 23-й поверх. Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 21-ий поверх. Розпочали заливку стяжки підлоги з 2-го по 20-й поверх. Виконується утеплення фасаду — виконано на 25%.

5 черга: Секції 11, 12
Влаштовано котлован. Стартували роботи з влаштування пальового поля.

5 черга: Секції 13, 14
Стартували роботи з влаштування котловану.

Підземний паркінг
Завершені роботи з зовнішнього утеплення. Виконуються роботи з монтажу вентиляційних систем (готовність робіт 80%). Виконується стяжка підлоги (готовність 40%).

ЖК «Паркові Озера», адреса: вул. Воскресенська, 2а
Нові «Паркові Озера» розташовані поряд з парком «Перемога». У межах проєкту зведуть чотири житлових будинки, розташованих на стилобаті. Секції №1 та №4 матимуть 24 поверхи, секція №2 — 17 поверхів, секція №3 — 25.

Секція №1   
Триває встановлення вертикальних елементів 4-го поверху.

Секція №2   
Стартували роботи над монолітним каркасом будівлі. Встановлюються вертикальні елементи цокольного поверху.

Секції №3
На фінішній прямій роботи з укладанням пальового поля — триває щебенева підготовка.

Секція №4   
На фінішній прямій роботи з укладання пальового поля.

ЖК «Озерний гай Гатне», адреса: с. Гатне, вул. Свободи, 1
У комплексі заміського формату побудують 47 будинків. Наразі готові 7 будинків, у процесі будівництва ще 4. Особливістю комплексу є малоповерховість забудови — 4, 6, 7, 8, 9 та 10 поверхів.   

Будинок №7
Завершуються роботи з прокладання зовнішніх мереж, облаштування покрівлі, димовидалення, з облаштування вхідних груп та ліфтів. Тривають роботи з монтажу віконних блоків (виконано на 90%), прокладання внутрішніх мереж (виконано на 30%) та облаштування фасадів (виконано на 80%). Розпочато облаштування прибудинкової території.

Будинок №8
Улаштування зовнішніх мереж виконано на понад 90%,  внутрішніх мереж на 95%. Оформлення місць загального користування триває — виконано на 70%. Розпочато облаштування прибудинкової території.

Будинок №43
Тривають роботи з облаштування покрівлі (виконано на 90%), монтажу ліфтів (виконано на 95%), прокладання зовнішніх (виконано на 90%) та внутрішніх мереж (виконано на 70%), облаштування фасадів (виконано на 90%), штукатурки стін (виконано на 85%) й стяжки підлоги (виконано на 85%). Оформлення місць загального користування триває — виконано на 50%. Стартували роботи в квартирах з ремонтом — виконано 25%.

Будинок №42
Тривають роботи з прокладання зовнішніх та внутрішні мережі — виконані на 90%. Штукатурка стін добігає до фінішної прямої, а стяжка підлоги та фасадні роботи виконані на 90%. Облаштування покрівлі виконано на 90%, а монтаж віконних блоків завершено. Оформлення місць загального користування триває — виконано на 80%.

ЖК «Нивки-Парк», адреса: просп. Перемоги, 67
На території житлового комплексу сімейного типу, розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро, зведуть 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів. П’ять перших черг вже побудовано, в роботі знаходяться ще стільки ж.  

Будинок №8
Практично завершені роботи з влаштування фасаду та чистової обробки місць загального користуваня.

Будинок №7
Завершуються роботи з влаштування фасаду та благоустрою території. Чистову обробку місць загального користування виконано на 85%.

Будинок №12
Секція Г
Встановлено віконні конструкції на рівні 17-го поверху. Виконуються роботи з облаштування покрівлі та фасаду. Виконується штукатурення на 16-у та 17-у поверхах. Стяжка виконується на рівні 15-го поверху.

Секція І
Встановлення вікон на рівні 17-го поверху. Триває штукатурка на 13, 16 та 17-у поверхах. Виконуються роботи з облаштування покрівлі.

Секція Е
Триває встановлення вікон з 2-го до 15-й поверх. В роботі штукатурка на 14-у та 15-у поверхах.

Секція Б
Проводиться встановлення віконних конструкцій з 2-го по 14-й поверх. Виконується улаштування покрівлі.                

Будинок  №11
Триває влаштування монолітного каркаса секцій І та Ж на рівні 17-го поверху. Кладка стін виконується: секція І — з 6-го по 17-й поверх; Секція Ж — 4-й поверх та з 8-го по 17-й поверх.

Будинок №10
Секція Б: влаштування монолітного каркаса 7-го поверху.
Секція Г*: влаштування монолітного каркаса 4-го поверху.
Секція Г: влаштування монолітного каркаса 6-го поверху.
Секція Е: влаштування монолітного каркаса 3-го поверху.

Дитячий садок
Ведеться штукатурення стін та стяжка на 4-у поверсі, тривають роботи з влаштування покрівлі.

Заклад громадського харчування
Влаштування монолітного каркаса та кладка — виконані. В процесі роботи з влаштування покрівлі, фасаду, благоустрою та монтажу вікон.   

ЖК «Академ-Квартал», адреса: пров. Приладний, 10
Триває будівництво I-ої черги комплексу, яка складається з 3 будинків на 24 поверхи кожний. Будинки №1 та №2 завершені, триває заселення мешканців у квартири.

Будинок №3
Триває влаштування монолітного каркаса на 12-му поверсі. Влаштування стін й перегородок відбувається на рівні 5-го поверху. Тривають роботи з влаштування вентиляційних каналів та збірних сходів — виконано на понад 40%.  Влаштування гідроізоляції та утеплення підвальної частини будівлі виконано на 80%.

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г
«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №5, 6, 7 та 8, які знаходяться у процесі будівництва. Гарна новина — стартувало будівництво будинку №9.

Будинок №5
Тривають роботи з благоустрою.   

Будинок №6
Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса на рівні 10-го поверху. Проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли на 2-у поверсі. Тривають роботи з влаштування каркаса вхідних груп — виконано на 40%.

Будинок №7
Влаштовано монолітний каркас на рівні 24-го поверху. Триває влаштування стін та перегородок із цегли на рівні 15-го поверху. Закінчуються роботи з влаштування каркаса вхідних груп. Тривають роботи з монтажу віконних конструкцій на рівні 5-го поверху. Стартували роботи з прокладання систем водопостачання, каналізації, опалення та штукатурення.  

Будинок №8
Триває монтаж вікон — відсоток виконання 90. Триває влаштування водопостачання та каналізації — виконано на 70%. Штукатурка стін виконана на 90%, влаштування стяжки на 30%, прокладання систем електропостачання на 80%. Улаштування покрівлі виконано на 80%. Тривають роботи з прокладання систем опалення — виконано на 50%. Продовжуються роботи з встановлення дверей.

Будинок №9
Завершили влаштування котловану.  

ЖК «Голосіївський», адреса: вул. Васильківська, 37
Новий проєкт бізнес-класу компанії «Інтергал-Буд». На території 1,1398 га зведуть 2 будинки висотністю у 25 поверхів. Розташований об’єкт в одному з найрозвиненіших та найзеленіших районів Києва — Голосіївському.

Будинок №1
Секція 1

Завершується виконання паль.

Секція 2
Виконана бетонна підготовка та виконується армування фундаментної плити.

Секція 3
Виконана фундаментна плита.

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10
Проєкт складається з двох будинків висотою у 20 та 21 поверхів. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 300 машиномісць.

Будинок №1
Секція №1

Встановлюються вертикальні конструкції 12-го поверху. Виконується мурування стін 5-го поверху. Влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів виконано на 55%. Тривають електромонтажні роботи.  

Секція №2
Встановлюються вертикальні конструкції 13-го поверху. Виконується мурування стін 8-го поверху. Влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів виконано на понад 60%. Тривають електромонтажні роботи.  

Будинок №2
Тривають підготовчі роботи під будівництво.

Паркінг
Стартували роботи з влаштування пальового поля.

Нагадуємо, що «Інтергал-Буд» за власний кошт проводить реконструкцію дощового колектора на вул. Кудряшова.

ЖК «Причал 8», адреса: вул. Канальна, 8
На території житлового комплексу побудують 2 будинки. Особливістю комплексу «Причал 8» є розташування біля водойми та наявність облаштованої набережної й власного пляжу.

Будинок №1
Секція №1

Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи тривають, виконані на 90%. Будівельники продовжують оздоблювати місця загального користування та спеціальних приміщень — виконано на 85%. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем триває — виконано на понад 70%.

Секція №2
Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів виконані на 85%. Роботи з оздоблення місць загального користування та спеціальних приміщень тривають. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем в процесі — виконано на 80%.

Секція №3
Будівельники продовжують влаштовувати покрівлю (60%) та фасади (60%). Триває прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконані на 55%.  

Секція №4
Роботи з монтажу металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та місця загального користування підходять до логічного завершення. Тривають роботи з влаштування покрівлі (50%) та фасадів (25%). Оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконане на 55%.

Секція №5
Влаштування моноліту 16-го поверху та проведення кладки стін на рівні 11-го поверху.

Секція №6
Влаштування моноліту 16-го поверху та кладка стін на рівні 9-го поверху.

Секція №7
Влаштування моноліту на рівні 10-го поверху та проведення кладки стін на рівні 8-го поверху.

Паркінг
Влаштування монолітного каркаса (1 частина) виконане на 95%. Влаштування монолітного каркаса (2 частина) — 80%.

Будинок №2
Секція №8

Влаштування котловану виконане на 95%. Стартувало влаштування монолітного каркаса.

Секція №9
Влаштування котловану виконане на 95%.

Секція №10
Влаштування котловану виконане на 80%.

ЖК «INTERGAL CITY», адреса: вул. Старонаводницька, 16Б
INTERGAL CITY — унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке не має аналогів в Україні. Багатофункціональний житловий комплекс матиме 5 веж поверховістю до 25 поверхів.

На вежі «А» виконуються монтажні роботи вертикальних елементів 22-го поверху.
На вежі «Б» виконуються монтажні роботи вертикальних елементів 11-го поверху.
На вежі «В» продовжують виконуватись роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж, а також роботи з влаштування покрівлі.
На вежі «Г» тривають роботи з монтажу віконних алюмінієвих конструкцій та монтажу навісних вентильованих фасадів з 9-го по 16-й поверх. Виконуються роботи з кладки цегли з 12-го оп 16-й поверх. Розпочато роботи з освітлення фасаду.
На вежі «Д» виконуються вертикальні елементи 3-го поверху.

Ведуться роботи з будівництва стилобату.

Житлові комплекси компанії «Інтергал-Буд» зростають щодня. Ми працюємо задля того, аби мрії наших покупців про власне житло здійснювалися швидше. «Інтергал-Буд» — надійна будівельна компанія, яка працює для людей!