Динаміка будівництва станом на 1 лютого 2021 року

  • 03/02/2021

Шановні покупці, пропонуємо до вашої уваги динаміку будівництва наших житлових комплексів станом на 1 лютого 2021 року:

ЖК Sky Avenue, адреса: вул. Народного Ополчення, 3

У комплексі зводяться 6 житлових будинків на 16 поверхів кожний. Наразі триває будівництво першого будинку, який складається з п’яти секцій.

Секції №1, 2
В першій та другій секції будинку завершується монтаж віконних конструкцій та влаштування фасаду. Покрівельні роботи також знаходяться на фінішній прямій. Здійснено понад 80% прокладання інженерних систем. Триває монтаж та пусконалагодження ліфтів, влаштування каркаса вхідних груп та вертикальної гідроізоляції підвальної частини.

Секції №3, 4, 5
Триває влаштування вертикальної гідроізоляції підвальної частини та улаштування стін й перегородок з цегли. Монтаж віконних конструкцій виконано на 10%, а прокладання інженерних систем на понад 30%.

Паркінг
Роботи на паркінгу тривають — будівельники влаштовують котлован, встановлюють фундаментну плиту (виконано на 50%) та монолітний каркас (виконано на 45%).

ЖК «Теремки», адреса: вул. Академіка Заболотного, 15

Житловий комплекс «Теремки», розташований у Голосіївському районі в оточенні лісу та парків, складатиметься з 5-ти будинків. Наразі тривають роботи у 7, 8, 9 та 10 секціях будинку №3, а також облаштовують підземний паркінг.

4 черга: Секція №7
Виконується кладка зовнішніх стін з 2-го по 21-й поверх. Проводиться монтаж віконних конструкцій з 2-го по 15-й поверх.

4 черга: Секція №8
Виконується кладка зовнішніх стін з 1-го по 20-й поверх. Проводиться монтаж віконних конструкцій з 2-го по 19-й поверх.

4 черга: Секція №9
Виконується кладка зовнішніх стін з 1-го по 22-й поверх. Триває встановлення віконних конструкцій з 2-го по 21-й поверх, готовність робіт понад 86%. Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 12-й поверх.

4 черга: Секція №10
Завершується кладка зовнішніх стін з 1-го по 23-й поверх. Триває встановлення вікон з 2-го по 21-й поверх. Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 13-й поверх.

Підземний паркінг
Виконуються роботи з зовнішнього утеплення (готовність робіт 70%) та з монтажу вентиляційних систем (готовність робіт 70%).

ЖК «Паркові Озера», адреса: вул. Воскресенська, 2а

Нові «Паркові Озера» розташовані поряд з парком «Перемога». У межах проєкту зведуть чотири житлових будинки, розташованих на стилобаті. Секції №1, 3 та 4 матимуть 24 поверхи, секція №2 — 17 поверхів.

Секція №1   
Вже завершені: влаштування котловану, пальового поля та влаштування фундаментної плити. Стартувало влаштування монолітного каркаса.

Секція №2   
Влаштування котловану завершено, а от пальове поле влаштовано на 80%. Стартували роботи з влаштування фундаментної плити.

Секція №3 та №4   
Влаштування котловану завершено, стартували роботи з влаштування пальового поля 5%.

ЖК «Озерний гай Гатне», адреса: с. Гатне, вул. Свободи, 1

У комплексі заміського формату побудують 47 будинків. Наразі готові 7 будинків, у процесі будівництва ще 4. Особливістю комплексу є малоповерховість забудови — 4, 6, 7, 8, 9 та 10 поверхів.   

Будинок №9
Завершуються роботи у квартирах з ремонтом від забудовника, готовність — 90%.

Будинок №7
На фінішній прямій роботи з прокладання зовнішніх мереж, облаштування покрівлі, димовидалення, з облаштування вхідних груп та ліфтів. Тривають роботи з монтажу віконних блоків та облаштування фасадів.

Будинок №8
Улаштування зовнішніх мереж виконано на 90%,  внутрішніх мереж на майже 95%. Фасадні роботи також добігають до логічного завершення та складають 97%. На такому ж етапі знаходяться роботи з встановлення ліфтів, штукатурки стін, стяжки підлоги та встановлення вхідних дверей. Розпочато оформлення місць загального користування — виконано на понад 15%.

Будинок №43
Тривають роботи з облаштування покрівлі, монтажу ліфтів, прокладання зовнішніх та внутрішніх мереж, облаштування фасадів, штукатурки стін й стяжки підлоги. Розпочато оформлення місць загального користування — виконано на 15%.

Будинок №42
Тривають роботи з прокладання зовнішніх та внутрішні мережі. Штукатурка стін добігає до фінішної прямої, а стяжка підлоги виконана на 65%. Розпочато оформлення місць загального користування — виконано на 15%.

ЖК «Нивки-Парк», адреса: просп. Перемоги, 67

На території житлового комплексу сімейного типу, розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро, зведуть 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів. П’ять перших черг вже побудовано, в роботі знаходяться ще стільки ж.  

Будинок №8
Завершуються роботи з влаштування фасаду та чистової обробки місць загального користування.

Будинок №7
Завершуються роботи з влаштування фасаду.

Секція Е2
Виконується стяжка у підвальній частині.

Секція Е1
Виконується стяжка у підвальній частині.

Секція В
Штукатурка до 17-го поверху, стяжка до 11-го поверху.

Будинок №12
Секція Г
Встановлено віконні конструкції на рівні 17-го поверху. Виконано штукатурку на 3, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 14 та 15-му поверхах. Виконуються роботи з облаштування покрівлі та фасаду.

Секція І
Триває встановлення вікон. Штукатурка на 5, 12, 13 та 15-му поверхах у процесі виконання, на 3, 7 та 8-му завершена. Виконуються роботи з облаштування покрівлі.

Секція Е
Триває встановлення вікон з 2-го до 12-го поверху. В роботі штукатурка на 9-му поверсі, а на 3, 5 та 7-му поверхах виконано. Виконуються роботи з облаштування покрівлі.

Секція Б
Триває улаштування кладки на покрівлі.                

Будинок  №11
Триває влаштування монолітного каркаса секцій І та Ж на рівні 16-го поверху. Кладка стін виконується: секція І — з 2-го по 7-й поверх; Секція Ж — 7-й поверх.

Будинок №10
Секція Б: влаштування монолітного каркаса 2-го поверху.
Секції Г*, Г: влаштування монолітного каркаса 1-го поверху.
Секція Е: триває влаштування монолітного каркаса підвалу.

Дитячий садок
Ведеться кладка стін 4-го поверху та влаштування покрівлі. Встановлені вікна з 1-го по 4-й поверх.

Заклад громадського харчування
Виконано влаштування монолітного каркаса та кладку стін. В процесі роботи з влаштування покрівлі та монтажу вікон.  

ЖК «Академ-Квартал», адреса: пров. Приладний, 10

Триває будівництво I-ої черги комплексу, яка складається з 3 будинків на 24 поверхи кожний. Будинки №1 та №2 завершені, розпочинається заселення мешканців у квартири.

Будинок №3
Триває влаштування монолітного каркаса на 9-му поверсі та влаштування стін й перегородок на перших поверхах споруди. Стартували роботи з влаштування вентиляційних каналів.

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г

«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №5, 6, 7 та 8, які знаходяться у процесі будівництва:

Будинок 5
Практично усі роботи з будівництва завершені або підходять до кінця.   

Будинок 6
Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса на рівні 8-го поверху. Проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли на 1-му поверсі. Тривають роботи з влаштування каркаса вхідних груп.

Будинок 7
Влаштовано монолітний каркас на рівні 20-го поверху. Триває влаштування стін та перегородок із цегли з 1-го по 9-й поверх. Тривають роботи з влаштування каркаса вхідних груп. На 1-му поверсі стартували роботи з монтажу віконних конструкцій.

Будинок 8
Влаштування стін та перегородок із цегли завершено. Проводиться монтаж вікон на рівні 21-го поверху. Триває влаштування водопостачання та каналізації — виконано на 55%, штукатурка стін, улаштування стяжки та прокладання систем електропостачання. Улаштування покрівлі виконано на 75%. Тривають роботи з прокладання систем опалення.  

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10

Проєкт складається з двох будинків висотою у 19 та 20 поверхів. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 330 машиномісць.

Будинок №1
Секція №1
Встановлюються вертикальні конструкції 11-го поверху. Виконується мурування стін 5-го поверху. Триває влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів.

Секція №2
Встановлюються вертикальні конструкції 13-го поверху. Виконується мурування стін 8-го поверху. Триває влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів.

Будинок №2
Тривають підготовчі роботи під будівництво.

Нагадуємо, що «Інтергал-Буд» за власний кошт проводить реконструкцію дощового колектора на вул. Кудряшова.

ЖК «Причал 8», адреса: вул. Канальна, 8

На території житлового комплексу побудують 2 будинки. Наразі зводиться будинок №1, який складатиметься з 7-ми секцій, та ведуться роботи з облаштування паркінгу.   

Секція №1
Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи тривають, відсоток виконання — понад 55%. Будівельники продовжують оздоблювати місця загального користування та спеціальних приміщень. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем триває.

Секція №2
Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів тривають. Оздоблення місць загального користування та спеціальних приміщень виконано на 70%. Тривають роботи з прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем.

Секція №3
Роботи з монтажу металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та місця загального користування практично завершені. Будівельники продовжують влаштовувати покрівлю та фасади. Триває прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Розпочато роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень.  

Секція №4
Роботи з монтажу металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та місця загального користування виконані на 90%. Тривають роботи з влаштування покрівлі.

Секція №5
Влаштування моноліту 13-го поверху та проведення кладки стін на рівні 7-го поверху.

Секція №6
Влаштування моноліту 13-го поверху та кладка стін на рівні 5-го поверху.

Секція №7
Влаштування моноліту на рівні 10-го поверху та проведення кладки стін на рівні 7-го поверху.

Паркінг
Влаштування фундаментної плити котловану паркінгу (1 частина) практично завершене. Влаштування монолітного каркаса (1 частина) виконане на понад 55%. Влаштування фундаментної плити котловану паркінгу (2 частина) — майже 60%. Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса (1 частина) — виконано на понад 20%.

Набережна
Триває облаштування набережної.

ЖК «INTERGAL CITY», адреса: вул. Старонаводницька, 16Б

INTERGAL CITY — унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке не має аналогів в Україні. Багатофункціональний житловий комплекс матиме 5 веж поверховістю до 25 поверхів.

На вежі «А» виконуються вертикальні елементи 18-го поверху.
На вежі «Б» виконуються монтажні роботи вертикальних елементів 6-го поверху.
На вежі «В» виконуються роботи з кладки стін та перегородок.
На вежі «Г» тривають монтажні роботи зі скління фасаду алюмінієвими системами Reynaers.
На вежі «Д» виконуються вертикальні елементи 1-го поверху.

Ведуться роботи з будівництва стилобату та повітряних мостів.

Житлові комплекси компанії «Інтергал-Буд» зростають щодня. Ми працюємо задля того, аби мрії наших покупців про власне житло здійснювалися швидше. «Інтергал-Буд» — надійна будівельна компанія, яка працює для людей!