Компанія «Інтергал-Буд» презентує нові екологічні ініціативи 2020-го року

  • 15/01/2020

Прийняття та підтримка компанією еко-філософії починається з використання його принципів кожним членом команди. Ми самі стали амбасадорами відповідального споживання, і тільки тоді почали говорити нашим клієнтам: "Так, ми розуміємо, що ми можемо і повинні зберегти ресурси нашої планети для себе і майбутніх поколінь. Ми у змозі і маємо подумати також про те, який "енергетичний слід" ми залишаємо на Землі, і як це вплине на наших дітей», - говорить маркетинг директор компанії «Інтергал-Буд» Ірина Міхальова, коментуючи нову екологічну ініціативу, презентовану сьогодні забудовником.

«Інтергал-Буд» свідомо підтримав ініціативу сортування сміття для подальшої переробки у всіх житлових комплексах, відділах продажу та управлінських офісах компанії. Тепер ми з порога - від відділу продажів на будівельному майданчику сортуємо наші відходи життєдіяльності та надаємо нашим відвідувачам можливість особисто підтримати ініціативу. Ми також ведемо роз’яснювальну роботу, чому саме ми це робимо.

Сортування сміття також уже впроваджено на більшості діючих житлових комплексів «Інтергал-Буд». Ми надаємо власникам квартир та офісів наших комплексів можливість реалізувати власні бажання зберігати природу, співпрацюючи з найбільш відповідальними переробними компаніями та еко-ініціативами. Адже жити в красивому комплексі, оточеному садами, парками чи озерами і турбуватися про довкілля – це природньо. Це свідомий вибір все більшої кількості екологічно налаштованих містян.

Сьогодні «Інтергал-Буд» запускає цю великомасштабну спільну ініціативу з Zero Waste, спрямовану на популяризацію філософії відповідального безвідходного споживання.

Ми справедливо вважаємо себе соціально відповідальною компанією. І пропаганда сортування сміття є 4-им напрямком еко-ініціатив «Інтергал-буд».

Крім сортування сміття, з цього року ми підтримуємо розвиток прокату екологічних видів транспорту в наших містах.  Кожен комплекс «Інтергал-Буд» цього року буде обладнано прокатною велопарковкою. В минулому році ми уже почали впровадження сервісу з ЖК «Нивки-Парк». Ми також ексклюзивно серед забудовників у 2020 році розпочинаємо велику програму співпраці з компанією «Нексбайк-Київ», що працює під брендом BikeSharing в Києві та Одесі (з велосипедами, а в перспективі ще й з електричними моторолерами).

Велика частина парку велосипедів буде брендовано «Інтергал-Буд», наша фінансова та організаційна підтримка дозволить сервісу збільшити технічний парк, розширити географію та вдосконалити мобільний додаток для користувачів.

Ми продовжимо нашу масштабну програму підтримки реновації зелених легень міста. В цьому році ми плануємо висадити перші фруктові алеї у ЖК «Сирецькі сади», стартуємо проект реновації парку «Нивки». Нами професійно буде очищено ще 2 озера – «Корольок» на Дарниці поряд з ЖК «Причал 8» та ще одно озеро в Гатному (ЖК «Озерний гай Гатне», де вже є два чистих озера з лебедями та качками, завдяки нам.

Ми продовжимо боротись за чисте повітря в українських містах, інвестуючи у розвиток автомобільного електротранспорту. Ми вже встановили перші зарядні станції для електричних авто та будемо активно розвивати цей напрямок на всіх наших комплексах.

Закликаємо всіх наших клієнтів розділити з нами наші переконання, а інших  відповідальних забудовників – долучатись до екологічних ініціатив «Інтергал-Буд»!

Zero Waste — спосіб життя, при котрому люди намагаються максимально мінімізувати власний «еко-слід», нічого не викидати у традиційні сміттєві баки. В першу чергу це стосується пластику, але ідеї  руху розповсюджуються практично на всі сфери життя та  базуються на п’яти основних принципах: «Refuse, Reduce, Reuse, Recycle and Rot», («Відмовся, зменшуй, використовуй повторно, переробляй та компостуй»). Користь для планети очевидна: менше пластику – менше загублених ним птахів, китів та інших морських мешканців.