ICTV. Малометражка: як спланувати квартиру під власні потреби

  • 10/10/2017

Факти ICTV розвінчали міф про незручності малометражок та виділили основні переваги життя в компактній квартирі:

"Наприклад, у компанії Інтергал-Буд – одній із найбільших девелоперських компаній в Україні – клієнтам навіть надають можливість спланувати майбутню квартиру під свої особисті потреби.

Як результат, у сучасних будівельних комплексах, таких як "Паркові озера", що в Дніпровському районі столиці, чи "Традиція" в Дарницькому районі, малометражні квартири типу “студіо” мають ергономічні планування. На відміну від старих тісних “хрущовок” у них є просторий санвузол, де можна встановити сучасну кутову ванну й пральну машинку. Присутня в таких “студіо” навіть ніша під комору.

Але головна “родзинка” сучасних малометражок – це наявність 2-ох повноцінних (а не завужених) вікон і балкону чи лоджії. Вони дають хорошу можливість зонувати кухню і кімнату. Сучасні дизайнери інтер’єру такі квартири називають універсальними. Адже вони дозволяють підлаштувати наявну площу під кожного конкретного покупця. Як наслідок – у нових “студіо” з користю використовується кожен квадратний метр. Для практичних людей – це незамінно".

Докладніше на сайті Факти. ICTV