«Інтергал-Буд» продовжує будувати, роботи йдуть за графіком

  • 20/03/2020

На сьогоднішній день на всіх без винятку майданчиках ведуться будівельні роботи, також продовжують роботу відділи продажів компанії. Нагадаю, в цьому році ми стартували з декількома об'єктами в Києві, одним преміальним комплексом в Одесі. Найближчим часом почнуться роботи ще на трьох столичних майданчиках. Зараз ми максимально мобілізувалися, щоб виправдати очікування людей і виконати зобов'язання перед інвесторами.

Наше головне завдання - створювати комфортний, безпечний, сучасний простір для життя і роботи тисяч сімей, які довірили здійснити свою мрію про квартиру нам. "Інтергал-Буд" має достатньо потужностей, в тому числі і фінансових, щоб добудовувати власні об'єкти, незважаючи на можливе зниження попиту через карантин. Ми фінансуємо будівництво за свій рахунок, і ніколи, стартуючи з новими проектами, не розраховуємо тільки на поточні надходження від продажів.

В умовах пандемії, ми як відповідальний забудовник, безумовно, максимально посилили заходи безпеки на об'єктах, в управлінських офісах і відділах продажів. Всі співробітники забезпечені засобами індивідуального захисту, ми перевіряємо температуру і наполегливо рекомендуємо всім, хто відчув найменше нездужання, не виходити на роботу і відразу ж звертатися до лікарів. На руку грає те, що будівництва - це відкритий простір, і будівельники, як правило, працюють невеликими групами. У всіх є маски.

Ми також оперативно розробили і запропонували зручні віддалені варіанти сервісів для консультування, переглядів шоу-румів і навіть підписання договорів, щоб наші покупці мали вибір варіантів комунікації з нами під час карантину. Більш того, впевнені, що ці напрацювання будуть затребувані нашими споживачами і надалі. Такі серйозні виклики допомагають нам зробити якісний стрибок у розвитку сервісів і діджіталізаціі компанії.

Підкреслю ще раз для наших інвесторів, партнерів, підрядників і покупців: "Інтергал-Буд" продовжує будувати, роботи на всіх наших майданчиках йдуть за графіком. Ми вдячні нашим покупцям, які оцінили наші зусилля, і з задоволенням користуються спеціальними пропозиціями, які ми також розробили для підтримки наших покупців. Наприклад, ми зафіксували до кінця оголошеного карантину курс долара до гривні на рівні 25,5 при розрахунку вартості об'єктів нерухомості. Ми відчули, що покупця це хвилює і отримали гарний зворотній зв'язок у вигляді збільшення числа заявок.

Ми щиро вважаємо, що цей стрес-тест буде, в результаті, корисний для всього ринку. Перевірить всіх його учасників на вміння не тільки створювати красиву картинку, будувати, продавати в умовах зростаючого ринку, але і здатність швидко змінюватися. Він виявить тих, хто не тільки хоче заробляти на будівельному бізнесі, а має реальний запас міцності для своєчасного і якісного виконання зобов'язань перед споживачами в будь-яких умовах.