«ІНТЕРГАЛ-БУД» - ДЕВЕЛОПЕР РОКУ за версією EE REAL ESTATE PROJECT AWARDS

  • 27/11/2019
Теги :

26 листопада в Києві оголосили переможців V щорічної премії у сфері нерухомості країн Східної Європи (EE Real Estate Project Awards). У головній номінації «Девелопер року» перемогла компанія «Інтергал-Буд».

За час своєї діяльності компанія «Інтергал-Буд» побудувала 3,8 млн квадратних метрів нерухомості. В її портфелі 74 реалізованих проектів  і, що найважливіше, понад 16 тисяч родин, які уже отримали ключі від омріяних квартир. Наразі «Інтергал-Буд» розширює горизонти своєї діяльності, пропонуючи також об’єкти бізнес- та преміум-класу.

«Ключовий фактор нашого успіху  - це надійність, – говорить Анна Лаєвська, комерційний директор «Інтергал-Буд». – Вже понад 16 років «Інтергал-Буд» вчасно добудовує і здає свої об’єкти. Наші покупці завжди мають впевненість у тому, що вони отримають свою квартиру обіцяної якості і відповідно до заявлених параметрів».       

За першість у номінаціях премії EE Real Estate Project Awards для ринків нерухомості України, Казахстану, Азербайджану, Грузії, Білорусі та Молдови цього року змагалися кращі компанії – представники своїх країн.

Приємною новиною від організаторів стало автоматичне номінування «Інтергал-Буд» як «Девелопера року» на європейські премії у Варшаві та Будапешті.