«Інтергал-Буд» і жителі ЖК «Паркові Озера» встановили рекорд України!

  • 25/08/2015

Компанія «Інтергал-Буд» у День незалежності України за підтримки всіх мешканців житлового комплексу «Паркові Озера» встановила рекорд України — із стрічок в національних кольорах був створений найбільший плетений герб держави!

Святкувати державні та професійні свята разом з жителями побудованих компанією будинків і житлових комплексів вже стало доброю традицією для «Інтергал-Буда». Цього року День незалежності не став винятком. 24 серпня компанія запросила жителів і гостей «Паркові озера» на незабутнє свято, якої відбувся на футбольному полі житлового комплексу поруч з будинком №8.

Для дорослих і дітей компанія підготувала спеціальну анімаційну програму з конкурсами та змаганнями, створила ігрові та творчі зони. Чудовий настрій, море позитиву і яскравих емоцій, а також приємні призи та подарунки від «Інтергал-Буд» отримали всі жителі житлового комплексу «Паркові Озера», що прийняли участь у святі.

«Інтергал-Буд» висловлює подяку всім, хто приєднався до встановлення рекорду України, за підтримку цього благородного починання!

Детальніше про встановлення рекорду у сюжеті.