Інтергал-Буд - лауреат премії IBuild в номінації "Якість та стабільність будівництва"

  • 17/10/2017

Компанія «Інтергал-Буд», лідер будівельного ринку України, стала лауреатом премії «Якість та стабільність будівництва» престижної V Всеукраїнської будівельної премії IBuild.

Під час урочистої церемонії нагородження 13.10.17 були оголошені найкращі спеціалісти, підприємства, проекти та об’єкти будівельної сфери 2017 року.


Щорічна прмія IBuild не має аналогів та проводиться Конфідерацією будівельників України з метою привернення уваги до досягнень компаній та діячів ринку, їх внеску в розвиток будівельної галузі України.
Номінанти були представлені в трьох основних категорія нагородження: Персональна Премія «Кращий серед рівних», Корпоративна Премія досягнень «Вимір успіху» та Премія блискавичних досягнень «Відкриття року».
Оцінювання відбувається з долученням двох незалежних експертних каналів: проводиться відкритий збір голосів на офіційному онлайн ресурсі IBuild.ua та згідно висновків експертної ради, який складається з визнаних професіоналів галузі.
Отримання премії IBuild «Якість та стабільнисть будівництва» для «Інтергал-Буд» - це визнання авторитету компанії як надійного забудовника, підтверждення її статусу та народної довіри.

Компанія «Інтергал-Буд» виражає подяку всім членам журі за визнання успіхів компанії, а також своїм покупцям за довіру, завдяки якій стало можливе досягнення нових висот.