«Інтергал-Буд» на головній IT-конференції осені

  • 09/09/2019
Теги :

На форумі, який зібрав понад 1 500 провідних IT-спеціалістів, було обладнано ультрамодний стенд, на якому компанія "Інтергал-Буд" продемонструвала найсучасніші рішення у будівництві. IT-спільнота переконалася - у забудовника є все для якісного та комфортного життя. Тут подбали про кожного: повноцінна інфраструктура житлових комплексів передбачає локації для інтровертів та тусовщиків, для сімейних та одинаків, для роботи та релаксу. Хочете жити безпосередньо у центрі? До вашої уваги ЖК «Малахіт», «Володимирський». Надаєте перевагу тиші передмістя? Пропонуємо оселитися у ЖК «Озерний гай Гатне». 
Вкрай актуальною опцією виявилась унікальна пропозиція компанії - квартира «під ключ». Забудовник не просто пропонує придбати квартиру з ремонтом, а ще й обрати стиль майбутньої оселі з трьох запропонованих варіантів. 
Наприкінці конференції відбувся розіграш подарунків. 
«Інтергал-Буд» і надалі планує співпрацювати з IT-community, пропонуючи надійність, якість і стиль.

 Довідка:

«Інтергал-Буд» - лідер серед недержавних будівельних компаній України.

«Інтергал-Буд» - це 16 років надійної роботи, 74 реалізованих проектів, 3,8 млн.кв.м. побудованої нерухомості, понад 16 тисяч власників квартир.

«Інтергал-Буд» - це 12 житлових комплексів у Києві. Також об'єкти компанії є у Львові, Чернівцях, Рівному, Ужгороді, Мукачево та Житомирі.