«Інтергал-Буд» облаштував нову зупинку поруч зі Sky Avenue

  • 20/05/2020

«Інтергал-Буд» облаштував нову сучасну зупинку поруч з комплексом Sky Avenue, що розташований в районі вулиць Народного Ополчення і Ернста. Це вже не перший об’єкт міської інфраструктури, який забудовник встановлює за власний рахунок. Адже, на переконання компанії,  обмежитися лише розвитком комфортного середовища в своєму проекті і забути про те, що його оточує, неможливо. Саме тому особливу увагу «Інтергал-Буд» приділяє благоустрою всього району.

У той же час новобудова Sky Avenue «росте» на очах. Робота на об’єкті ведеться відповідно графіку – зводиться приблизно 3-4 поверхи за місяць.  

«Sky Avenue - це концептуально цікавий проект багатофункціонального комплексу в портфелі «Інтергал-Буд», який, і ми це бачимо по продажах, дуже припав до душі покупцеві, - говорить Віталій Коваленко, керівник відділу продажу Sky Avenue. - У минулому році наша компанія  викупили частку "Укрбуду" і повністю взяла управління об'єктом на себе. Наразі у наших покупців питань із динамікою будівництва не виникає»