Інтергал-Буд очолив рейтинг інноваційних будівельних компаній

  • 04/07/2019

Журнал «Бізнес» склав незалежний рейтинг компаній, які застосовують інноваційні технології в різних сферах бізнесу. До списку Топ 50 інноваційних компаній в нерухомості першою потрапила компанія «Інтергал-Буд». 

Незалежні експерти та журналісти високо оцінили досягнення компанії та неофутуризм, застосований в проектуванні ЖК  Intergal City.

«Для нас як для великої сучасної будівельної компанії, постійний розвиток та втілення інноваційних рішень – першочергове завдання. Це дозволяє компанії не один рік утримувати лідерські позиції на ринку України та бути цікавими для покупців», - зазначила комерційний директор компанії «Інтергал-Буд»  Анна Лаєвська. 

В ТОП 10 інноваційних комплексів увійшов об’єкт бізнес класу ЖК Intergal City. 

Серед інноваційних рішень редакція та експерти відмітили футуристичний дизайн, багатофункціональність та інтер’єрні рішення проекту. Intergal City вже був високо оцінений незалежним міжнародним журі і став переможцем конкурсу European Property Awards 2018. 
Некомерційний рейтинг журналу «Бізнес» проводився на основі даних з відкритих джерел, офіційних сайтів та експертів ринку нерухомості.