«Інтергал-Буд» оголошує про старт продажу ЖК «Лук’янівський каскад»

  • 15/11/2018

Будівельна компанія «Інтергал-Буд» оголошує старт продажу квартир у сучасному житловому комплексі комфорт-класу «Лук’янівський каскад». Унікальне розташування, зручне транспортне сполучення, підземний паркінг, консьєрж-сервіс, панорамна тераса та сучасне освітлення фасадів – лише невелика частина переваг комплексу, що являє собою 3-секційний будинок із продуманою інфраструктурою на прилеглій закритій території. 
ЖК «Лук’янівський каскад» розташований в історичному центрі Києва: у Шевченківському районі на вулиці Половецькій, 4. Комплекс знаходиться поруч з основними транспортними артеріями столиці: станцією метро «Лук’янівська» та вулицями Кирилівською, Глибочицькою та Нижній Вал.

У комплексі заплановано 259 комфортних квартир зі зручним плануванням, що дозволить власникам ефективно організувати свій житловий простір. 
Приємні знижки діють для перших покупців.

Внутрішня інфраструктура комплексу відповідає сучасному темпу життя мегаполісу. Продуктові крамниці, кав’ярні, магазини промислових товарів, салони краси та інші необхідні об’єкти сфери послуг зручно розташуються на перших поверхах будинку. Дитячий та спортивний майданчики, затишні зони для дозвілля та авторський ландшафтний дизайн подарують відчуття затишку та комфорту. Цікавою родзинкою стане дворівнева тераса з облаштованою територією та власним садом для відпочинку мешканців та гостей комплексу.  

Особливу увагу команда «Інтергал-Буд» приділила питанням безпеки та сервісу, що включає в себе огородження та освітлення території, електронні системи доступу, системи вуличного відеоспостереження, сервіс сучасної експлуатаційної компанії та консьєрж-сервіс.

Завершення будівництва ЖК «Лук’янівський каскад» заплановано на 4 квартал 2021 року.