«Інтергал-Буд» запроваджує програму INTERGAL-Online, власний Telegram-канал та віртуальні тури в шоу-румах

  • 16/03/2020

Нерухомість у будь-які, навіть, найбуремніші часи була і залишається надійною інвестицією й гарантією стабільності. От і зараз ми, попри карантин, відчуваємо високий попит на квартири у наших житлових комплексах. Ми вдячні вам за довіру і робимо все, щоб ви відчували не лише впевненість щодо своїх інвестицій у нерухомість, а й комфорт та почувались у безпеці. В наших відділах продажу, що продовжують працювати, регулярно проводиться посилене прибирання з обробкою поверхонь антисептичними засобами,  кварцування приміщень, відвідувачам пропонуються маски, антисептики для рук та вітаміни.    

Звертаємо увагу, що відсьогодні для безпеки наших покупців ми також впроваджуємо інформування і обслуговування в режимі online.

1.Новини про актуальні акції, новинки читайте в новому Telegram-каналі Intergal-Bud. Обіцяємо там буде тільки корисне! Тут також будуть спеціальні акції та умови для підписників. 

2. Отримати вичерпну консультацію ви можете за телефоном чи з допомогою Skype зв’язку у будь-якому відділі продажів. Перелік актуальних skype-адрес нижче

ЖК «Сирецькі Сади» cid.d5a82f81f87dbd28, stotska132, p.fiveyskiy, cid.762efda16ab13b54

ЖК «Малахіт, ЖК City Hub live:.cid.afaf62325fd1329c, live:5c2b7b5e7ba29c21, lydochka304, live:.cid.2a897efa210b4b37, live:.cid.376e5341a9a9b5ba

ЖК «Причал 8»  annet0075, o.poputkina, rusova2777, live:.cid.7a2d32d7fedebe6c

ЖК Sky Avenue live:kovallenko.vs, live:aleksandrabaklazhka

ЖК «Озерний гай Гатне» Татьяна Мартиросян

3. Заявку на обрану квартиру можна залишити, заповнивши google-заявку.

Перелік посилань за відділами продажу житлових комплексів нижче

ЖК «Малахіт» заявка

ЖК «Традиція» заявка

ЖК «Озерний гай Гатне» заявка

ЖК «Нивки-Парк» заявка

ЖК «Сирецькі сади» заявка

ЖК «Володимирський» заявка

ЖК «Теремки» заявка

ЖК «Лук’янівський каскад» заявка

ЖК «Причал-8» заявка

ЖК «Академ-Квартал» заявка

INTERGAL CITY заявка

ЖК  «Голосіївський» заявка

ЖК Sky Avenue заявка заявка

4. Ми також змінюємо порядок організації переглядів демонстраційних квартир. Для всіх наших покупців протягом цього тижня в телеграм-каналі будуть доступні оглядові online-екскурсії до шоу-румів комплексів «Сирецькі сади», «Нивки-Парк», «Озерний гай Гатне», «Теремки».  

5. Відвідати шоу-руми можна буде і особисто. Наразі, ми повністю скасували групові відвідування. Практикуються виключно індивідуальні екскурсії за попереднім записом в обраному відділі продажів. 

6. У центральному відділі продажів на Старонаводницькій 16В також працює ультрасучасна VR-кімната, яка дає можливість віртуальної екскурсії по флагманському комплексу INTTERGAL CITY.

Ви можете бути певні, що ми в «Інтергал-Буд» робимо все, щоб ви могли спокійно обрати і придбати квартиру своєї мрії.

Бережіть себе! Ми завжди на зв’язку! Щиро ваш, «Інтергал-Буд»